Babacan Premium nerede?

Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’in oynadığı reklam filmi ile dikkatleri çeken Babacan Premium nerede? sorusunun yanıtı haberimizin detayında…

Babacan Premium nerede?

Geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı ile görücüye çıkarılan Babacan Premium, Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor. Yatırım değeri 400 milyon TL olarak belirlenen projenin iki etaptan meydana gelmesi planlanıyor.

İlk etap teslimleri 2018 yılının Haziran ayında, ikinci etap teslimleri ise 30 Aralık 2018 yılında yapılacak olan Babacan Premium, toplam 28 bin 320 metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. Projede 1.216 adet daireye yer veriliyor.

Residence, Terrace, Tower, Home Office, Mall ve Suites gibi farklı bölümlerden oluşan karma yaşam alanı Babacan Premium, her ihtiyaca cevap olabilecek nitelikte. Projedeki 1+0 ve 1+1 residence daireler için ayrı; 2+1 ve 3+1 daireler ile home office daireler için ayrı olmak üzere 3 adet giriş çıkış bulunuyor.

7 blok halinde yükselen Babacan Premium Esenyurt’ta dairelerin yanı sıra alışveriş merkezi mağazaları ve cadde dükkanları olmak üzere 102 adet ticari birime de yer veriliyor. Yapımına 2015 yılının Eylül ayında başlanan proje, bölgede farklı, yeni ve ferah bir yaşam alanı oluşturuyor.

Babacan Premium nerede?

Babacan Premium projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde yükseliyor. Proje; Atatürk Havaalanı’na 15 dakika, metrobüs durağına 2 dakika, West Marine’ye 10 dakika, Sultanahmet Meydanı’na 40 dakika, Taksim Meydanı’na 40 dakika ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Babacan Premium projesine Şişli üzerinden gelinmek istendiğinde; Fatih Ormanı yönünden güneybatı yönünde ilerleyin, Büyükdere Caddesi yönünde sağa dönün, Harp Akademileri Girişi-K5 yönündeki rampaya girin, çatalın sağından devam edin, Aslantepe stadı/Atatürk Havalimanı/Edirne/Ankara tabelalarını takip edin, Atatürk Havalimanı/Edirne yönünde soldaki rampaya girin, E-80 yolunu takip edin, Avcılar çıkışından çıkın, Avcılar Haramidere Bağlantısı yönünde devam edin, Avcılar Çıkışı yönünde hafif sağa dönün, Esenyurt/Kıraç yönündeki rampaya girin, Fatih Sultan Mehmet Caddesi’ne girin, Fatih Sultan Mehmet Caddesi yönünde sağa dönün, cadde boyunca ilerlemek için düz devam edin ve Adile Naşit Bulvarı yönünde sağa dönün projeye ulaşmış bulunuyorsunuz.

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium