Babacan Premium Projesi Teslimleri 2018'de

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Babacan Premium teslimlerinin 2018 yılında yapılması planlanıyor

Babacan Premium Projesi Teslimleri 2018'de

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Babacan Premium teslimlerinin 2018 yılında yapılması planlanıyor. 1.400 adet daire ve rezidanstan oluşan proje 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 

50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen daire alanlarına sahip Babacan Premium, 28 bin 500 metrekarelik alanda inşa ediliyor. Projede teslimler Haziran 2018'de yapılacak. 

Dubai'de gerçekleşen Gayrimenkul Fuarı'nda yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi göre projede 1 kule yabancı yatırımcılar için ayrıldı. Ön satış aşamasında olan Babacan Premium projesinin lansmanı 1 Kasım seçimlerinden sonra yapılacak.

İstanbul Esenyurt'ta yer alan proje, E-5'e 100 metre uzaklıkta kalıyor. Projeden metrobüs ise sadece 500 metre. 6 bloktan oluşacak Babacan Premium'da 5 blokta konutlar, kule bloğunda ise 5 yıldızlı otel yet alacak. 

285 bin lira'dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulan Babacan Premium projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Babacan Premium'dan konut sahibi olanlar; açık otopark, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna ve güvenlik gibi sosyal imkanlardan yararlanabiliyor. Projenin dairelerinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Babacan Premium adres bilgisi : Adile Naşit Bulvarı Esenyurt - İstanbul 

Babacan Premium iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 2 420 
Web adresi : babacanyapi.com
E-posta adresi : info@babacanyapi.com

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium