Babacan Premium Projesi!

Babacan Premium projesi Esenyurt’ta hayata geçiriliyor ve 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor

Babacan Premium Projesi!

Babacan Premium projesi Esenyurt’ta yer alıyor. Babacan Yapı tarafından hayata geçirilen Babacan Premium 8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan Cityscape Global Fuarı’nda lansmanı gerçekleşecek.

1400 konuttan meydana gelen Babacan Premium 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Eylül ayında inşaat çalışmalarına başlaması düşünülen Babacan Premium projesinde AVM, cadde, otel, rezidans ve konut bulunuyor. Babacan Premium 6 blok şeklinde tasarlanıyor. Babacan Premium 2 etap olarak inşa ediliyor. Toplam 115 adet ticari üniteden meydana gelen Babacan Premium 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor.

Babacan Premium projesinde fiyatların 225 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor. Ön talep toplama sürecinde kampanyalı fiyatların devam ettiği Babacan Premium merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Yüksek tavan ve büyük, ferah dairelerin bulunduğu Babacan Premium projesinde teraslar da yer alıyor.

Babacan Premium projesi Esenyurt’ta konumlandırılıyor. Babacan Premium projesi E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta konumlandırılıyor.

Babacan Premium Projesi!

Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan ne dedi?
Babacan Premium projesi ile ilgili olarak Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan şu açıklamalarda bulundu:

Sadece konut değil, yeni yaşamlar üretiyoruz’ diyerek çıktığımız yolda 40’tan fazla proje yaptık. Babacan Premium ile Beylikdüzü bölgesindeki proje sayımızı 6’ya çıkarıyoruz. 45 milyon dolar ödeyerek 2015 yılı başında satın aldığımız fabrika arazisinde kentsel dönüşüm kapsamında  Babacan Premium projemizi gerçekleştiriyoruz. Her projemizin kendine özgü bir çizgisi mevcut. Kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunan yeni projemiz Babacan Premium, yeşil alan, AVM, hotel apartment ve konforlu yaşamı bir arada bulma imkanı veriyor.

Babacan Premium iletişim bilgileri
Tel: +90 212 876 18 08

 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium