Babacan Premium teslimleri 2018 yılında!

Babacan Yapı güvencesi ile hayat bulan Babacan Premium teslimleri 2018 yılında başlayacak

Babacan Premium teslimleri 2018 yılında!

Babacan Yapı güvencesi ile hayat bulan Babacan Premium teslimleri 2018 yılında başlayacak. 400 milyon TL yatırımn değerine sahip olan proje geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. İki etaptan meydana gelecek olan Babacan Premium projesinde ilk etap teslimleri Haziran 2018'de, ikinci etap teslimleri ise Aralık 2018'de yapılacak. 28 bin 320 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan projede 1.216 adet daire yer alıyor.

Babacan Premium teslimleri 2018 yılında!

Residence, Terrace, Tower, Home Office, Mall ve Suites gibi farklı bölümlerden meydana gelen Babacan Premium, konut sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap verecek nitelikte projelendirildi. Projede 1+0 ve 1+1 residence daireler için farklı, 2+1 ve 3+1 daireler için ise ayrı ayrı 3 adet giriş yer alıyor. 7 bloktan meydana gelen Babacan Premium Esenyurt projesinde dairelerin yanı sıra alışveriş merkezi ve cadde dükkanları olmak üzere toplam 102 adet ticari birim bulunuyor. İstanbul Esenyurt'ta hayat bulan Babacan Premium, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, metrobüs durağına 2 dakika, West Marina'ya 10 dakika, Sultanahmet Meydanı'na ise 40 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Babacan Premium reklam filmi büyük beğeni topladı

Reklam filmi oldukça fazla ilgi gören Babacan Premium projesinin reklam filminde Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma yer alıyor. Bu ikili kaçmaz sloganı ile izleyici ile buluşan Babacan Premium reklam filmi büyük beğeni topladı. Lansmana özel yüzde 15 peşinatla yüzde 15 indirim kampanyasının uygulandığu Babacan Premium fiyatları metrekaresi 2 bin 800 TL ile 3 bin 300 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium