Babacan Premium'da günde 99 TL'den başlayan kampanya

Babacan Holding'in yeni projesi Babacan Premium'un reklam yüzleri Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir projenin günde 99 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunan yeni kampanyasını tanıttı

Babacan Premium'da günde 99 TL'den başlayan kampanya

Babacan Holding'in yeni projesi Babacan Premium'un reklam yüzleri Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir projenin günde 99 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunan yeni kampanyasını tanıttı. 

Esenyurt'ta E-5 üzerinde yer alan ve 7 blokta 1216 adet konuttan oluşan Babacan Premium'da yeni kampanya dönemi reklam yüzleri Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir'in tanıttığı kampanya ile başladı. 

Günde 99 TL taksitle ev alma fırsatı

Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan ile CEO Mehmet Babacan'ın katılımı ile gerçekleşen toplantıda, İbrahim Babacan, projede günde 99 liradan başlayan sabit taksitlerle ev sahibi olma dönemini başlattıklarını belirterek, daire satın almak isteyen herkes satış ofislerine davet etti. 

Babacan Premium'da günde 99 TL'den başlayan kampanya

Toplu taşımaya çok yakın

Esenyurt'ta E-5 üzerinde hayata geçirilen ve avantajlı konumu ile dikkat çeken Babacan Premium projesi E-5'e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı'na 15 kilometre mesafede yer alıyor. İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçları ile 15 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. 

1+1 daireler 243 bin TL'den

Sosyal alanları ile stresten uzak bir yaşam sunan Babacan Premium'da 1+1 daire fiyatları 243 bin TL'den, 2+1 daireler 331 bin TL'den, 3+1 daireler ise 403 bin liradan başlıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, AVM ve spor kulübü bulunuyor.

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Premium