Babacan Premium'da Ramazan kampanyası

Babacan Holding imzalı Babacan Premium'da Ramazan'a özel bir kampanyaya başlandı. Fırsat döneminde yatırımcıya özel ödeme seçenekleri sunulacak

Babacan Premium'da Ramazan kampanyası

Babacan Holding tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Babacan Premium'da Ramazan ayına özel bir kampanyaya başlandı. Kampanya kapsamında Babacan Premium'dan ev almak isteyen yatırımcıya hiç peşinatsız ev sahibi olma şansı sunulurken, bedelin yüzde 75'ini banka kredisi yüzde 25'ini ise teslimde ödeme imkanı tanınıyor. 

Babacan Premium'da Ramazan fırsatı
Kampanya ile birlikte ayrıca yüzde 35'lik peşinat ve geri kalan kısmı firma bünyesinde 50 ay 0 faizlik ödeme seçeneği de sunulacak. Bu fırsat paketinde ise kalan bedel firma bünyesinde 50 ay 0 faiz ödeme seçeneği bulunuyor. Babanca Premium tarafından hazırlanan üçüncü fırsat seçeneğinde ise, hiç peşinatsız 120 ay vade ile ev sahibi olma şansı yer alıyor.

Babacan Premium'da Ramazan kampanyası

Babacan Premium projesi
Farklı ihtiyaçlara uygun 1+1, 2+1, 3+1 düz ve loft daire seçeneklerinin bulunduğu Babacan Premium'da toplam 7 blok üzerinde 1.216 adet konut yer alıyor. AVM ve cadde dükkanları ile birlikte toplam 102 adet ticari ünitenin bulunduğu projede, ilk etap 2018 yılının Haziran ayında teslim edilecek. İkinci etap teslimleri ise 30 Aralık 2018 tarihinde yapılacak. 

İstanbul'un gelişme hızı yüksek ilçesi Esenyurt'ta inşa edilen Babacan Premium, E-5 'e 100 metre mesafede yer alıyor. Metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı'na 15 kilometre uzaklıkta konumlanan Babacan Premium, Esenyurt Üniversitesi'ne ise 1 kilometre mesafede bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Premium