Babacan Premium'dan günde 99 TL'ye ev sahibi olma fırsatı

Babacan Yapı imzasıyla Esenyurt'ta inşa edilen Babacan Premium'dan ev sahibi olmak isteyenlere özel olarak geliştirilen kampanya 8 Mayıs Pazar günü geçerli olacak

Babacan Premium'dan günde 99 TL'ye ev sahibi olma fırsatı

Babacan Yapı imzasıyla Esenyurt'ta inşa edilen Babacan Premium, konut yatırımcısına özel bir fırsat hazırladı. Günde 99 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı içeren kampanya 8 Mayıs'ta geçerli olacak.

Babacan Premium'da günde 99 TL'ye ev
Esenyurt'ta E-5 aksı üzerinde inşa edilen Babacan Premium projesinde,  konut almayı düşünenlere özel bir kampanya başladı. 8 Mayıs Pazar günü saat 12.00-15.00 saatleri arasında satış ofisinde düzenlenen etkinlik kapsamında yatırımcıya  günde 99 TL'den başlayan ödemelerle konut sahibi olma şansı sunulacak.8 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek etkinlikte ziyaretçilere döner ziyafeti de sunulacak.

Babacam Premium projesi
Toplam 7 bloktan oluşan ve bünyesinde 1.216 daire yer alan Babacan Premium ; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor. Babacan Premium'da; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, AVM ve spor kulübü gibi sosyal olanaklara da yer veriliyor.

243 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Babacan Premium'da daire fiyatları ise şöyle: 1+1 243 bin, 2+1 daireler 331 bin ve 3+1 daireler ise 403 bin TL. 

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Premium