Babacan Premium'dan günde 99 TL'ye ev

Babacan Premium, yeni kampanyasını reklam yüzleri Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir'in katıldığı bir etkinlikle kamuoyuna tanıttı. Yeni kampanya ile yatırımcıya günde 99 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma şansı sunulacak.

Babacan Premium'dan günde 99 TL'ye ev

Babacan Holding, Babacan Premium projesinde yeni bir kampanyaya başladı. Günde 99 TL'den başlayan sabit ödemelerle, yatırımcıya ev sahibi olma fırsatının tanındığı kamyanya, firmanın reklam yüzleri Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir'in katıldığı bir organizasyonla kamuoyuna tanıtıldı

Babacan Premium'dan günde 99 TL'ye ev sahibi olma fırsatı
Proje ve kampanya ile ilgili olarak bir açıklama yapan Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, günde 99 TL'den başlayan abit fiyatlarla ev sahibi olma dönemini başlattıklarını açıkladı. Babacan, bu koşullarda ev sahibi olmak isteyen yatırımcıyı da satış ofislerine davet etti.

Babacan Premium'dan günde 99 TL'ye ev

Babacan Premium: 243.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir'in gerçekleştirdiği sunumla tanıtımı gerçekleştirilen Babacan Premium, İstanbul'un dikkat çeken lokasyonlarından Esenyurt E-5 üzerinde hayata geçiriliyor. E-5'i 100, metrobüs istasyonuna ise 500 metre mesafede yer alan proje Atatürk Havalimanı'na ise 15 kilometre mesafede konumlanıyor. 

Babacan Premium projesinde 1+1 243 bin, 2+1 331 bin, 3+1 ise 403 bin liradan başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Projede ayrıca özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, AVM ve spor kulübü bulunuyor

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Premium