Babacan Yapı 3 projesiyle Emlak 2013'te

Babacan Yapı, EMLAK 2013 Fuarı’nda satışta olan üç projesi Crown Deluxe, Crown Tower ve Güneşli Express ile birlikte yer alıyor

Babacan Yapı 3 projesiyle Emlak 2013'te

04 Aralık 2013 / emlakwebtv
Bahçeşehir TEM gişelerinin hemen yanında, Akbatı AVM, Fransız Sokağı, 20 dönümden oluşan dev Spor Tesisi, 15 bin kişi kapasiteli dev Festival Park Alanı’nın tam odak noktası konumunda yer alan proje bölgeye yepyeni bir soluk getiriyor.

Crown Deluxe’de fuara özel olarak m2 satış fiyatları 2.700 TL’den başlatılıyor
1.Sınıf iç ve dış mimari kalitede imal edilen Crown Deluxe 1+1 – 83 m2, 2+1 158 m2, 3+1 180 m2 alternatiflerinde fuara özel olarak m2 satış fiyatını 2.700 TL’den başlatıyor. Üstelik tapunuzu hemen teslim alabilir, teslime sayılı günler kala dilediğiniz esnek ödeme avantajından da yararlanabilirsiniz.

Kanal İstanbul ve 3. havalimanı bağlantı yolu gibi gelişmelerin güzergâhında yer alan projede yatırım değeri teslimat fiyatı ile %40 kar marjı sağlıyor.

Projede 2 etabın altında toplam 40 adet ticari ünite bulunmakta
Projede 2 etabın altında toplam 40 adet ticari ünite bulunmakta. Ticari ünitelerin satış ve kiralamaları birçok ulusal ve uluslararası markaya yapılmış durumda. Açık AVM konseptinde oluşturulan ticari üniteler perakende sektöründe yatırımcısına da kiracısına da kazandıracak.

2 etaptan oluşan projede, resepsiyon, kapalı otopark, fitness, sauna, spa, türk hamamı, masaj odaları ile daire sahiplerine yüksek kalite ve teknolojide sosyal tesis imkanı sunuluyor. Crown Deluxe’te yaşam Nisan 2014’te başlıyor.

Crown Deluxe hakkında detaylı bilgi için: www.crowndeluxe.com.tr

Firma Bilgisi: Babacan Yapı