Babacan Yapı'dan yüzde 1 peşinat fırsatı

Babacan Yapı'nın Güneşli'de hayat verdiği Güneşli Express Residence'da yüzde 1 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Babacan Yapı'dan yüzde 1 peşinat fırsatı

Babacan Yapı projesi olan Güneşli Express Residence'da konut bedelinin yüzde 1'i peşinat olarak verilerek konut sahibi olunuyor. Projede ayrıca düşük taksitli konut alma fırsatı sunulurken, peşinat ödemeleri konut teslimlerin de yapılabiliyor.

Tek blok halinde 158 daireden meydana gelen Güneşli Express Residence projesinde stüdyo, 1+1, 1.5+1, 2+1, 3+1 dubleks penthouse konut seçenekleri mevcut. Teslimlerin Aralık 2014'te yapılması planlanan projede daire fiyatları ise 124 bin 250 TL'den başlıyor.

Geniş sosyal alanlar

Rezidans himetlerinin sunulduğu projenin öne çıkan sosyal olanakları arasında; açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, fitness salonu, vitamin bar, sauna, Türk Hamamı ve dinlenme salonu bulunuyor.

İSTOÇ, Masko, Tekstilkent, Dünya Ticaret Merkezi ve Kuyumcukent gibi merkezi iş alanlarının yer aldığı Güneşli'de inşa edilen Express Residence projesi; Atatürk Havalimanı'na 10 dakika ve Basın Express Yolu'nun yanında yükseliyor.

Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunulan Güneşli Express Residence'da ayrıca 12 boyunca ücretsiz 2. el/kira satış hizmetleri veriliyor.

Firma Bilgisi: Babacan Yapı