Babacan Yapı "Premium" ile CNR Emlak Fuarı'nda

Babacan Yapı bugün başlayan ve 8 Kasım'a kadar devam edecek olan CNR Emlak Fuarı'nda "Babacan Premium" projesinin tanıtımına ağırlık veriyor.

Babacan Yapı

CNR Expo'da bugün başlayan ve 8 Kasım'a kadar devam edecek olan CNR Emlak Fuarı'na katılan Babacan Yapı, Babacan Premium projesi ile ziyaretçilerden ilgi görmeyi sürdürüyor. 2016 yılında Esenyurt'un en beğenilen projesi olmaya aday gösterilen Babacan Premium'a yönelik ilgiyi değerlendiren Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan 2002 yılından bu yana gerçekleştirilen projelerde sadece yapıları yükseltmeyi değil onlara hayat vermeyi amaçladıklarını belirterek: 

"Ürettiğimiz tüm projelerimizde inşa edildikleri bölgelerde standartları yeniden yorumlayarak, yer aldıkları bölgelere bir ışık tutmasını amaçlıyoruz. Daha ilk günden başlayıp, bu günlere kadar artarak hissettirdiğiniz güven duygusu ile yeni hayatlar inşa ediyoruz." dedi. 

Babacan Yapı "Premium" ile CNR Emlak Fuarı'nda

Emlak 2015-Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nı değerlendiren Babacan Yapı CEO'su Mehmet Babacan da projenin detayların ziyaretçilerle paylaşma fırsatı bulduklarını dile getirerek, Babacan Yapı'nın tüm projelerinde var olan kendine özgü çizginin bu projede de fark edilebileceğini söyledi. 

Esenyurt'a değer katan proje: Babacan Premium
152 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselen Babacan Premium projesi bin 216 konut ve bir AVM üzerinde yer alan 102 ticari üniteden oluşuyor. 1+0'dan başlayan ve 3+1 düz ve lofta kadar değişiklik gösteren daireler içeren Babacan Premium'da 41 katlı kule projesinde 1+1 ve 1+0 daire tipleri yer alacak. 27'şer katlı 4 blok halinde yükselecek olan etaplarda ise 2+1 ve 3+1 rezidanslar yer alacak. Eylül ayında inşaatına başlanan projenin ilk etabının 2018 yılında tamamlanması planlanıyor. Babacan Premium'un ikinci etabının ise 2018 Eylül ayında tamamlanacağı açıklandı. 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium