Babacan Yapı Premium Tower Kule’de 40 ay 0 faiz fırsatı

Babacan Yapı imzası ile yükselen Premium İstanbul’un ikinci etabı Premium Tower Kule’de satışlar başladı

Babacan Yapı Premium Tower Kule’de 40 ay 0 faiz fırsatı

Babacan Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde inşa edilen Premium İstanbul; Premium Residence, Premium Terrace, Premium Tower, Premium Home Office, Premium Mall ve Premium Suites’ten oluşan karma bir yaşam alanı sunuyor.

Premium İstanbul projesinde 1+0’dan 3+1’e kadar farklı tipte daire alternatiflerine yer veriliyor. Toplam 1.216 adet dairenin bulunduğu projede 1+0 ve 1+1 residence daireler için ayrı, 2+1 ve 3+1 daireler ve home office daireler için ayrı olmak üzere 3 adet giriş çıkış bulunuyor.

Esenyurt Premium İstanbul projesinin son olarak satışa açılan etabı Premium Tower Kule’nin bir tarafı Prime Suites diğer tarafı Home Office olarak tasarlanıyor. Yeni etabın ödeme planına göre, firma bünyesinde 40 aya kadar taksit yapılabiliyor. Ya da yüzde 20 peşinat veriliyor, kalan tutar 120 aya kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile taksitlendiriliyor.

Yüzde 60’lık kısmı yeşil alandan oluşan Premium İstanbul’un sosyal donatıları içerisinde; yapay gölet, açık yüzme havuzu, dans salonu, çocuk havuzu, kamelyalar, yasemin havuzları, süs şelaleleri, barbekü ve mangal alanı, Teras Kafe, 7/24 çalışan kamera sistemi, yangın ve duman uyarı sensörleri, profesyonel güvenlik ekibi, tenis kortu, basketbol sahası, fitness, pilates ve yoga salonları mevcut.

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium