Babacan Yapı'dan 1 milyar gelir hedefi

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından satışa sunulan İstanbul ve Gaziantep arsalarını satın alan Babacan Yapı bu arazilerde hayata geçireceği projelerden 1 milyar TL'lik gelir hedefliyor

Babacan Yapı'dan 1 milyar gelir hedefi

Babacan Yapı, hayata geçirmeye hazırlandığı 3 yeni projeden 1 milyar TL gelir hedefliyor. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından satışa çıkarılan İstanbul ve Gaziantep arsalarını satın alan firma, bu arsaları ek olarak sene başında satın aldığı Küçükçekmece arazisi üzerinde proje geliştirmeye hazırlanıyor. 

Babacan Yapı arsa portföyünü geliştiriyor
İstanbul Esenyurt bölgesinde yer alan ve E-5/E-6 bağlantı yolu üzerindeki 36 bin metrekarelik arsayı bu yılın başında satın alan firma, arsa alımlarına devam ediyor. İstanbul Küçükçekmece Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan 16 bin 572 metrekarelik arazi ile Gaziantep Şehitkamil ilçesindeki Köy Hizmetlerine ait 19 bin 206 metrekarelik araziyi de özelleştirme ihalesinden satın alan Babacan Yapı, yeni yapıtırmlarıyla arsa portföyünü geliştirmeyi sürdürdü.

Babacan Yapı'dan 1 milyar gelir hedefi

3 projeden 1 milyar gelir hedefi
Arazi yatırımları hakkında bir açıklama yapan Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, ÖİB'nin arsalarını satın alarak portföylerini genişlettiklerini belirterek, 3 projeden 1 milyar TL gelir hedeflediklerini belirtti. Babacan:

"Beylikdüzü, Bahçeşehir, Esenyurt, Güneşli bölgelerinde birçok projeye imza attık. Firma olarak doğru ve değerli lokasyonlarda satın aldığımız araziler üzerine yüksek kalitede projelerle, yatırımcılarımıza daha uygun fiyatlarla ve cazip avantajlar sunarak, kısa zamanda yüksek kazanç sağlıyoruz.” dedi

Firma Bilgisi: Babacan Yapı