Babacan Yapı'dan yeni proje: Prime Palace

Babacan Yapı Beylikdüzü'nde hayata geçireceği yeni projesi Prime Palace ile saray konseptini modern mimari ile birleştirmeyi hedefliyor. Prime Palace'de 248 adet süit daire yer alacak

Babacan Yapı'dan yeni proje: Prime Palace

Babacan Yapı, Beylikdüzü'nde hayata geçireceği yeni projesi Prime Palace için çalışmalarını hızlandırdı. Bünyesinde 248 adet süit daire barındıracak olan Prime Palace , Osmanlı ve İngiliz mimarisine özgü doku günümüz teknoloji ve konfor olanaklarıyla harmanlanacak.

Prime Palace projesi
Toplamda 5 bin metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılan Prime Palace, 1 bloktan oluşacak. Zemin +20 kat şeklinde tasarlanacak olan projenin ilk 10 katı otel, diğer katlar ise rezidans olarak hizmet verecek. Proje bünyesinde toplam 248 süit daire yer alacak ve daireler yüksek tavan tasarımları ve birinci sınıf mimari ve kaliteli malzemelerle inşa edilecek. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve geniş teraslı süit daireler içeren Prime Palace bünyesinde ayrıca 8 adet de ticari ünite bulunacak. 

Babacan Yapı projesi Babacan Premium'da kampanya... Ayrıntılar için tıklayın...

Otel ve rezidans hizmeti bir arada
Otel ve residans sisteminin bir arada sunulacağı proje yüksek kira getiri potansiyeliyle de dikkat çekiyor. Projede daire sahipleri istemeleri halinde, otel yönetimiyle anlaşarak dairelerini kiraya verebilecek.

Prime Palace'de gelişmiş sosyal olanaklar
Proje bünyesinde resepsiyon, vale parkingi, house keeping, rent a car hizmetleri yanında havaalanı transferlerinin yanı sıra fitness, sauna ve spa da bulunacak. Ayrıca yüzme havuzu ve masaj odaları gibi hizmetler de verilecek.Prime Palace'de ayrıca Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerin ede yer verilecek ve farklı organizasyonlar için tasarlanan bir konferans salonu yer alacak. 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: prime palace