Babalar Günü konut kampanyaları!

Babalar Günü konut projelerine indirim olarak yansıdı. İşte Babalar Günü kampanyası yapan projeler!

Babalar Günü konut kampanyaları!

11 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Sonora Smart Dodd tarafından ortaya atılan Babalar Günü, Dodd’un babasının doğumgünü olan 5 Haziran tarihinde yapılmasını planladı fakat bu tarihe yetişmeyince Haziran ayının üçüncü Pazar gününde kutlanmaya başlandı. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910'da Washington'un Spokane şehrinde kutlandı.

Türkiye’de de özel bir anlamı olan Babalar Günü için gayrimenkul firmaları birçok kampanya başlattı.

İşte Babalar Günü konut kampanyaları!1.Sinpaş Liva Babalar Günü kampanyası
Sinpaş Liva Turkuaz Sultanbeyli’nde hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen Sinpaş Liva Turkuaz projesinde toplam 824 adet daire yer alıyor. 2 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Sinpaş Liva Turkuaz projesinde fitness center, sauna, buhar odası, tenis kortu, yüzme havuz, basketbol ve voleybol sahası bulunuyor. Sinpaş Liva Turkuaz Babalar Günü kampanyası kapsamında 10 bin TL indirim fırsatı sunuluyor. Tamamı peşin ödendiği zaman da yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor.2.Sinpaş Köyceğiz Babalar Günü kampanyası
İstanbul Sancaktepe’de konumlandırılan Sinpaş Köyceğiz projesi 291 adet daireden meydana geliyor. 13 katlı bloklardan meydana gelen Sinpaş Köyceğiz Evleri’nde yer alan bu bloklar 5 ile 10 katlı olarak tasarlanıyor. 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 dairelere yer verilen Sinpaş Köyceğiz Babalar Günü kampanyası kapsamında yüzde 10 indirim peşin alımlarda sunulduğu gibi 10 bin TL’lik indirim imkanı da sağlanıyor.3.Resim İstanbul Babalar Günü kampanyası
81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Resim İstanbul Sancaktepe’de yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Resim İstanbul teslim tarihi olarak Aralık 2015 veriliyor. Resim İstanbul Evleri’nin özellikleri arasında hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, açık hava sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Resim İstanbul Babalar Günü kampanyası “Bu kadarını ancak babanız yapar” 15 Haziran’da Resim İstanbul Yönetim Kurulu tarafından detayları açıklanacak.4.Cornerlife Güneşli Babalar Günü kampanyası
Basın Ekspres Yolu’nda yer alan Cornerlife Güneşli Babalar Günü kampanyası kapsamında 14 - 15 Haziran tarihleri arasında Cornerlife Güneşli’den konut alacaklar KDV’den muaf tutuluyor. Düzenlenen kampanyanın yanı sıra proje, 0,45’ten başlayan faiz oranları, peşin alımlara yüzde 12 indirimin yanı sıra 0,85’lik faiz oranı ile 120 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle de dikkat çeken proje yatırımcıları, Basın Ekspres Yolu’nda karlı bir kazanca davet ediyor.


5.Metropol İstanbul Babalar Günü kampanyası

Emlak Konut GYO güvencesiyle Varyap - GAP İnşaat Ortak Girişimi tarafından inşa edilen, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi sınırları içinde ticareti, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren Metropol İstanbul, Babalar Günü’ne özel bir armağan sunuyor. 14-15 Haziran tarihlerinde Metropol İstanbul’dan konut alanlar, aileleri ile birlikte helikopter gezisinin yanı sıra Çırağan Sarayı’nda çok özel bir akşam yemeğinin keyfini yaşayacaklar.

6.Rings İstanbul Babalar Günü kampanyası
Rings İstanbul, 13 – 15 Haziran tarihlerinde, Babalar Gününe özel 30.000 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Rings İstanbul babalara, unutulmaz bir hediye verme fırsatı sunuyor. Rings İstanbul’da yeni satışa sunulan geniş bahçeli ve orman manzaralı teraslı evlerden ya da Rings AVM üzerinde bulunan rezidans dairelerden birine 13 – 15 Haziran tarihleri arasında 30.000 TL’ye varan indirim fırsatıyla sahip olmak mümkün. 

7.Nuvo Dragos Babalar Günü kampanyası
Özderici GYO’nun Maltepe’de eski Singer Fabrikası’nın bulunduğu arazisinde başlattığı 999 dairelik Nuvo Dragos projesinin ilk etabının teslimatı yapılırken Babalar Günü’ne özel olarak ekstra bir indirim kampanyası sunuluyor. Yüzde 1 KDV ve 60 aya varan sıfır faizli ödeme seçenekleriyle 4 Haziran’da satışa çıkarılan 484 dairelik ilk etapta, kampanya dönemi boyunca yüzde 10 iskontunun üzerine kalan tutardan ayrıca yapılan yüzde 2 iskonto, Babalar Günü’ne özel olarak yüzde 1 indirim daha eklenerek yüzde 3’e çıkarıldı. 

8.Ede Tower Babalar Günü kampanyası
İncek Yumrutepe’de konumlanan Ede Tower, sunduğu ayrıcalıklarla da çok konuşuluyor. Kısa bir süre önce lansmanı yapılan ve büyük ilgi gören Ede Tower, 15 Haziran’daki babalar gününde de uygun ödeme koşulları ile babaları, tatil hediyesiyle de okulların tatile girmesiyle tatil planı yapmaya başlayan çocukları sevindirecek. Ede Tower Babalar Gününe özel ev alan babalara 3 gece 4 günlük tatil imkanını da sunuyor.

 

9.Sinpaş Antepia Babalar Günü kampanyası
Sinpaş Yapı’nın, Paralel Yapı’yla birlikte geliştirdiği, Güneydoğu’nun ilk ve en büyük temalı konut projesi Antepia’da 14 ve 15 Haziran tarihlerinde Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim fırsatı var. Antepia, Türkiye’nin en büyük biyolojik göletinin kıyısında, mavi ve yeşille iç içe huzurlu bir yaşam olanağı sunuyor. 

 

10.Bulvar İstanbul Babalar Günü kampanyası
Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesi, Babalar Günü’nde yatırımcılarına kazandıracak ve ev sahibi yapacak bir kampanya sunuyor. Avantajlı fiyatların üzerinden ihtiyaca göre daire çeşitlerinin bulunduğu kampanyada; 2+1 dairelerde 35 bin TL, 3+1 dairelerde 45 bin TL ve 4+1 dairelerde 55 bin TL indirim fırsatı sunuluyor. Peşin ve banka kredili alımlar için geçerli olan ‘Babalar Günü’ kampanyası 17 Haziran Salı akşamına kadar geçerli olacak.