Bademli Patika Villaları!

Bursa Bademli'de Göktuğ Turizm İnşaat güvencesi ile yükselen Bademli Patika Villaları fiyatları 620 bin TL'den başlıyor

Bademli Patika Villaları!

Bursa Bademli'de Göktuğ Turizm İnşaat güvencesi ile yükselen Bademli Patika Villaları fiyatları 620 bin TL'den başlıyor. Temmuz 2016'da teslim edilmesi planlanan Bademli Patika Villaları dördüz olarak tasarlanmış 6 bloktan oluşuyor. Bademli Patika Evleri projesinde her blok doğu - batı girişli ve kuzey - güney cepheli olarak tasarlandı. Projede villaların kuzey cephesi orman, güney cephesi ise orman ve şehir manzarasına hakim. 

Oturum amaçlı tercih edilen projede her evin altında iki araçlık garaj bulunuyor. Bademli Patika Evleri ismini ise ormanın içerisinde oluşan bir kilometrelik patikadan alıyor. Bademli Patika Evleri satılık fiyatları 620 bin TL'den başlıyor. Projede en yüksek villa fiyatı 930 bin TL olarak belirlendi. Bademli Patika Evleri projesinde villa sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 

Bademli Patika Villaları!

3 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde 24 adet villadan meydana gelen Bademli Patika Villaları'nda 4+1 ve 5+1 tipinde alanları 259 metrekare ile 347 metrekare arasında değişen villalara yer veriliyor. Projede 4+1 villa büyüklükleri 259 ile 305 metrekare arasında, 5+1 villa büyüklükleri ise 347 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Oturum amaçlı tercih edilen Bademli Patika Evleri Göktuğ Turizm İnşaat imzası taşıyor. Az katlı mimarinin hakim olduğu projenin dairelerinde ankastre ürünler, çamaşır odası, ebeveyn banyosu, balkon ve yerden ısıtma yer alıyor. Bademli Patika Evleri projesi teslimlerinin ise 2016 yılı Temmuz ayında yapılması planlanıyor. 

Bademli Patika Villaları!

"Bademli Patika Villaları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Bademli Patika Villaları!

Bademli Patika Villaları!

Bademli Patika Villaları!

Bademli Patika Villaları!

Firma Bilgisi: Göktuğ Turizm İnşaat
Proje Bilgisi: Bursa Bademli Patika Evleri