BAE Şeyhi Prestij Park’tan 22 daire aldı

Bak yapı'nın, İstanbul Prestij Park projesinden 22 konutu BAE'nden Rasel Hayme Emirliği şeyhi Ahmed Al Humeyd bin Qasımi satın aldı

BAE Şeyhi Prestij Park’tan 22 daire aldı

09 Ekim 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş / Dubai
Bursa'daki 6 bin konutluk 40 projenin ardından İstanbul'da 2,400 konutluk İstanbul Prestij Park projesine başlayan Bak yapı'nın, buradaki 22 konutunu Birleşik Arap Emirlikleri'nden Rasel Hayme Emirliği şeyhi Ahmed Al Humeyd bin Qasımi satın aldı.

Bakgör: “Mart'ta satmaya başladıkları Prestige Park projesinin yüzde 70'ini elden çıkardık”
Şirketin Beylikdüzü'ndeki projesinden Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar büyükelçileri ve bakanlarının da konut satın aldığını açıklayan Bakyapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ferhat Bakgör, Mart'ta satmaya başladıkları Prestige Park projesinin yüzde 70'ini elden çıkardıklarını açıkladı. Bu satışın yüzde 5'ini yurtdındaki alıcılara sattıklarını kaydeden Bakgör, sattıkları1,800 daireden 350 milyon TL'ye yakın gelir elde ettiklerini söyledi. Dubai'deki fuarda da em az 100 konut satımı için ön anlaşma yapmayı planladıklarını kaydeden şirket yöneticisi,Bursa'da da 41. Proje için kolları sıvadıklarını açıkladı. Bu projenin dünya tanıtımını Dubai'de yapan şirket Hürriyet havalimanı yanında 918 konutluk projeye iki ay içinde başlayacak. "Ayrıca yıl bitmeden İstanbul Avrupa Yakası için en az bir yeni proje daha açıklayacağız." diyen Bakgör, bu projelerin şekillenmesinde Arapların talebinin de etkili olacağını kaydetti.

Proje Bilgisi: Prestij Park