Bağcılar Cadde Rezidans Evleri

Marmara Mühendislik ve Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Bağcılar Cadde Rezidans Evleri büyüklükleri 100 metrekare olarak tasarlanıyor

Bağcılar Cadde Rezidans Evleri

Bağcılar Cadde Rezidans Evleri 10 katlı olarak inşa ediliyor. Bağcılar Cadde Rezidans Evleri'nde toplam 32 adet daire bulunuyor. Bağcılar Cadde Rezidans Evleri tek blok şeklinde yükseliyor. Bağcılar Cadde Rezidans Evleri'nde 2+1 dairelere yer veriliyor. Marmara Mühendislik ve Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Bağcılar Cadde Rezidans Evleri büyüklükleri 100 metrekare olarak tasarlanıyor.

Bağcılar Cadde Rezidans Evleri'nin her katında 4 adet daireye yer verilliyor. Bağcılar Cadde Rezidans Evleri fiyatları 280 bin lira ile 320 bin lira arasında değişiyor. Bağcılar Cadde Rezidans Evleri Atatürk Havalimanı'na ulaşmak ise sadece 5 dakika. Yeni Mahalle istasyonuna 400 metre yürüme mesafe yer alıyor.

Bağcılar Cadde Rezidans Evleri sahiplerine  güvenlik, kameralı güvenlik, su deposu, kapalı otopark, kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, lobi, asansör ve balkon gibi hizmetler sunuyor. Bağcılar Cadde Rezidans Evleri'nde ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve ebeveyn banyosu da yer alıyor.

Bağcılar Cadde Rezidans Evleri adres bilgileri: Mahmutbey Yolu üzeri Güneşli - Bağcılar - İstanbul 

Bağcılar Cadde Rezidans Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası :0212 550 76 69
Web adresi :http://www.cadderezidans.com/
E-mail adresi :iletisim@cadderezidans.com

Firma Bilgisi: Marmara Mühendislik Ve Dumanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Cadde Rezidans