Bağcılar Kestane Park Evleri

Boy Yapının Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi'nde hayata geçirdiği Kestane Park Evleri zemin kat + 9 katlı iki bloktan oluşmaktadır

Bağcılar Kestane Park Evleri

İstanbul'un merkezinde ve İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden olan Bağcılar'da E-5 ve TEM' e yakın ister arabanızla isterseniz toplu taşıma kullanarak dilediğiniz yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz Yavuz Sultan Mahallesin de Boy Yapı tarafından yapılan Kestane Park Evleri Şubat 2015 teslim edilecektir.

Bağcılar Kestane Park Evleri özellikleri
Boy Yapının Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi'nde hayata geçirdiği Kestane Park Evleri zemin kat + 9 katlı iki bloktan oluşmaktadır. Kestane Park Evleri 2 bin 200 metrekarelik arsa üzerine kurulmuş ve yüzde 60'ı yeşil alanlara ayrılmış durumdadır. Konsepti Butik görünümlü olan Kestane Park Evleri'nde daire sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verecek sosyal alanlar bulunmaktadır. Kestane Park Evleri'nde konut tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve sizin tercihinize göre 80 ile 190 m2 arasında size uygun dairenin sahibi olabilirsiniz.

Bağcılar Kestane Park Evleri konumu
İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden olan Bağcılar, Kestane Park Evleri projesi Bağcılar Kaymakamlığı'na 200 metre mesafede inşa edilmesi ile dikkat çekmektedir ve uygun fiyatlarla sahiplerini beklemektedir. Kestane Park Evleri 1+1'den 5+1 dublekslere kadar farklı ve herkese hitap eden alternatifli konut tipleri ile siz sahiplerini beklemektedir. Hastanelere, metro ve toplu taşıma araçlarına oldukça yakın olması da tercih sebeplerindendir.

Bağcılar Kestane Park Evleri fiyatı
Kestane Park Evleri'nde dair sahiplerine tapuları hemen teslim ediliyor ve daireler banka kredisine uygun durumdadır. Daire fiyatları ise 1+1: 175.000 TL den başlayan fiyatlarla 2+1 230.000 - 330.000 TL 3+1 330.000 - 345.000 TL ile siz sahiplerini beklemektedir.

Proje Bilgisi: Kestane Park Evleri