Bağcılar Yaşam Plus projesinde yüzde 10 indirim! Nisan’da teslim!

Nisan ayında teslimleri başlayacak olan Bağcılar Yaşam Plus projesinde daireler yüzde 10 indirimli fiyatlar üzerinden satılıyor

Bağcılar Yaşam Plus projesinde yüzde 10 indirim! Nisan’da teslim!

2016 yılının Nisan ayında anahtar teslimleri yapılacak olan Yaşam Plus, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesinde yükseliyor. Diztaş İnşaat tarafından hayata geçirilen proje, 13 katlı bir blok ile 6 katlı üç blokta toplam 100 adet daire ile 17 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Arsa büyüklüğü yaklaşık 7 bin metrekare olan Bağcılar Yaşam Plus projesinin inşaat alanı 25 bin metrekare olarak belirleniyor. Yeşil alanına 2 bin 400 metrekarelik bölüm ayrılan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı cephe ve büyüklükte daire seçeneğine yer veriliyor.

Yaşam Plus Bağcılar için hazırlanan özel kampanyaya göre, daire tutarı üzerinden yüzde 10’luk bir indirim yapılıyor. Ödeme planına göre, minimum yüzde 25 peşinat veriliyor, kalan tutar için banka kredisi kullanılıyor. Aynı zamanda firma bünyesinde 12 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor.

Bağcılar’ın merkezinde hayat bulan Diztaş Yaşam Plus projesinde dairelerin büyüklüğü 133 metrekare ila 276 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje içerisinde yer verilen alışveriş mağazaları konut bloklarının giriş bölümlerini oluşturuyor.

Yaşam Plus Bağcılar’ın ayrıcalıkları içerisinde; kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness center, bay/bayan sauna, bay/bayan Fin hamamı, çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor alanı, süpermarket, güvenlik hizmeti ve dinlenme alanları mevcut.

 

Firma Bilgisi: Diztaş Inşaat
Proje Bilgisi: Yaşam Plus Bağcılar