BAĞDAT CADDESİ’NE YENİ PROJE

Suadiye, Moda, Erenköy gibi bölgelere kazandırdığı butik projelerle tanınan Aydoğan İnşaat, yeni projesi için Bağdat Caddesi’ni seçti. Caddepark Erenköy adı verilen proje 54 daireden meydana geliyor

BAĞDAT CADDESİ’NE YENİ PROJE

20 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Caddebostan, Ataşehir, Erenköy, Suadiye, Moda gibi Anadolu yakasının önemli semtlerinde yaptığı A plus butik projelerle adından söz ettiren Aydoğan İnşaat, Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Caddepark Erenköy’ü görücüye çıkardı.

2013’ün son ayında görücüye çıkan Aydoğanpark Tuzla’dan sonra Aydoğan İnşaat, Caddepark Erenköy projesi ile Bağdat Caddesi’ni tercih etti. Bağdat Caddesi’nin popüler lokasyonunda yer alan Caddepark Erenköy, kentsel dönüşümün örneklerinden birini sunuyor. Projeyle ilgili konuşan Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu İrfan Aydoğan, “CaddeparkErenköy bizim için önemli bir proje. Bildiğiniz üzere 1987 yılından beri İstanbul Anadolu yakasının çeşitli lokasyonlarında A plus butik projelere imzamızı taşıyoruz. Cadde bu kadar şantiye alanına dönmüşken, Caddepark Erenköy projemiz ile daha şimdiden aldığımız güvenlik önlemleri, çevreye rahatsızlık vermemiz ve inşaat kalitemizle dikkat topluyoruz” açıklamalarında bulundu.

12.500 metrekarelik bir inşaat alanına sahip Caddepark Erenköy projesine yılın ilk ayında başlandı ve projenin teslim tarihi ise 2015 Haziran olarak belirlendi. Bağdat Caddesi’ne çıkan Kantarcı Rıza Sokağı’nda bulunan ve Cadde’ye sadece 300 metre uzaklıkta bulunan Caddepark Erenköy, tek blokta 54 daireden oluşuyor. 3+1 ve 5+2 şeklinde tasarlanan Caddepark evlerinin fiyatları metrekare bazında 6 bin dolardan başlıyor. 

Proje Bilgisi: Yeni Proje