Bağdat Caddesi’ne sıra dışı bir proje: Park Residences Cadde

Birleşik İnşaat, Bağdat Caddesi’ndeki projesi Park Residences Cadde’yi yatırımcının beğenisine sundu. Şirketin yönetim kurulu üyesi Ömer Derbazlar, projeyi cadde konutlarının hiçbirinde yer almayan özelliklerle donattıklarını söyledi.

Bağdat Caddesi’ne sıra dışı bir proje: Park Residences Cadde

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş.’nin Bağdat Caddesi’ndeki Park Residences Cadde projesi yatırımcıya tanıtıldı. 341 konuttan meydana gelen Park Residences Cadde’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerini bulmak mümkün.

Birleşik İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Derbazlar, Park Residences ile sinema ve tiyatrodan, plajları ve sahil yürüyüş/koşu parkurlarına, parkları, farklı alışveriş ve yeme-içme deneyimine kadar sakinlerine çok sayıda avantajı sunduklarını söyledi.

Projeyi satın alırken inşaat kalitesinin çok iyi olduğunu bildiklerini belirten Ömer Derbazlar, “Bizler, Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş olarak, projenin üzerine kendi vizyonumuzla birçok yeni hizmet ekledik” dedi.

Metrekaresi 4 bin 500 dolardan başlıyor

Park Residences evlerini hemen teslim ettiklerini aktaran Derbazlar, “Metrekare fiyat aralıkları 4 bin 500 ile 8 bin 500 dolar arasında değişiyor. Projemiz, Bağdat Caddesi’nin merkezinde, geniş bir peyzaj alani icinde ve manzaraya hakim yasamak isteyen ailelerin tercihi olacak” diye konuştu.

Kişiye özel meditasyon…

Park Residences Cadde, sosyal donatılarıyla da öne çıkıyor. Proje içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor.