Bağdat Caddesi'nin en geniş peyzaj alanı Koç Tower'da

İstanbul'a zirveden bakan Koç Tower projesi Bağdat Caddesi'nin en geniş peyzaj alanına sahip projesi olarak öne çıkıyor

Bağdat Caddesi'nin en geniş peyzaj alanı Koç Tower'da

İstanbul'a zirveden bakan Koç Tower projesi Bağdat Caddesi'nin en geniş peyzaj alanına sahip projesi olarak öne çıkıyor. Koç Yapı A.Ş.kentsel dönüşümün merkezi olan Bağdat Caddesi'nde butik, mimari tasımlar ile farklılık yaratarak konsept projeler üretirken, Apple, Ipad kontrollü akıllı ev sistemlerini de tüm projelerinde uyguluyor. 

Depreme daha dayanıklı çelik binalar

Leed sertifikalı binalar inşa ederek enerji ve çevre dostu tasarımları ile yeşil bina üretiminde öncü olan Koç Yapı, binalarında doğalgaz kaynaklı ısı sistemleri yerine, toprak kaynaklı ısı pompaları kullanıyor ve depreme daha dayanıklı çelik binalar üretiyor.

Bağdat Caddesi'nin en geniş peyzaj alanı Koç Tower'da

 

180 derece Adalar manzarası

45 günde inşaat ruhsatını, 30 günde ise iskanlarını alan firma 21 katlı Koç Tower Suadiye projesi ile Bağdat Caddesi'nde son ruhsatı alan en yüksek bina olma özelliğini taşıyor. Şehir merkezine yakınlığı ve sakinliği ile cazip hale gelen Koç Tower projesi, 180 derece Adalar manzarası, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü akıllı ev sistemleri ve toprak kaynaklı ısı pompalarıyla Bağdat Caddesi'ne birinci paralelde yer alıyor. 

Bağdat Caddesi'nin en geniş peyzaj alanına sahip projesi

10 bin metrekare kapalı alandan, 21 kat ve 38 daireden meydana gelen Koç Tower fiyatları metrekaresi 10 bin TL'den satışta. 7 gün 24 saat en üst düzey teknolojide güvenlik sistemi, concierge hizmetleri, fitness&health club salonları, çocuklar için tasarlanan Kids Club Fun Land'leri ve kapalı otoparkı ile tüm hizmetleri maksimum düzeyde yaşatıyor. Koç Tower, Bağdat Caddesi'nin en geniş peyzaj alanına sahip projesi olma özelliği ile de öne çıkıyor. 

Firma Bilgisi: Koç Yapı
Proje Bilgisi: Koç Tower