Bahar temizliğini nakde çevirme zamanı

sahibinden.com, giysiden elektroniğe, mobilyadan aksesuara kadar onlarca kategoride kullanmadığı eşyasını paraya çevirmek isteyenlere bir fırsat sunuyor

Bahar temizliğini nakde çevirme zamanı


Güneşin kendisini daha fazla göstermeye başladığı bugünlerde, birçok evde bahar temizliği telaşı da yaşanıyor. Dolaplarda yazlıklarla kışlıklar yer değiştirirken, artık kullanılmayan ama bir türlü vedalaşılamayan eşyalar bir kez daha elden geçiyor, yenilerine yer açılıyor.

Türkiye’nin en büyük alışveriş platformlarından sahibinden.com, giysiden elektroniğe, mobilyadan aksesuara kadar onlarca kategoride kullanmadığı eşyasını paraya çevirmek ve yenilerini almak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyor. Her gün milyonların alışveriş yaptığı sahibinden.com, böylece kullanılmayan eşyaları ekonomik olarak değerlendirmeye davet ediyor.

Elindeki ürünü satıp daha üst bir modelini almak isteyen, bütçesine katkıda bulunmak için kullanmadığı eşyalarını satmayı düşünen ya da çevre duyarlılığı nedeniyle ürün dönüşümüne katkıda bulunmak isteyenler, sahibinden.com üzerinden çok kolay birkaç adımda ücretsiz olarak ilan verebiliyor.

“İkinci ticaret” olarak adlandırılan bu yöntemle, kullanıcılar hem elden çıkarmak istedikleri her türlü ürünü www.sahibinden.com’a koyarak paraya dönüştürebiliyor, hem de ihtiyaç duydukları ürünlere daha uygun fiyatlara ulaşabiliyor.