Bahara girerken metaller Hammerite ile yenileniyor

AkzoNobel Marshall güvencesiyle sunulan metale işleyen boya Hammerite, bahar temizliğinde en büyük yardımcınız oluyor

Bahara girerken metaller Hammerite ile yenileniyor

02 Mayıs 2013 / emlakwebtv
“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall, kış boyunca yağış ve soğuktan etkilenerek, baharla birlikte yenilenmeye ihtiyaç duyan tüm metallerinize bakım yapmak için dünyanın 50 ülkesinde kullanılan direkt pas üstüne metal boyası Hammerite’i öneriyor.

Direkt pas üzerine uygulayın, metallerinize bahar havası kazandırın
Demir ve çelik gibi paslanan metaller için üretilen Hammerite, bir metalin uzun yıllar korunması veya paslanmış bir metal eşyanın yeniden kazanılması için gereken antipas, astar boya ve son kat boyayı aynı kutuda barındırıyor. Bu sayede geleneksel sisteme kıyasla üç kat daha hızlı uygulama sağlayarak, üç gün olan toplam iş süresini sadece bir güne indiriyor. Hammerite, bahçe kapıları, metal bahçe mobilyaları, su tesisatları, ferforjeler, çit, drenaj boruları, metal merdiven, akaryakıt tankları, bisiklet parçaları, yağmur olukları, dış boru tesisatları, tel örgüler ve çatılar için en kolay çözümü sunuyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden onaylı Hammerite tam altı yıl garantili
Dünyanın 50 ülkesinde kullanılan Hammerite’nin koruyucu özelliği, Türkiye’de de, Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından test edilerek, onaylandı. AkzoNobel Marshall güvencesinde sunulan altı yıl garantili “Hammerite Metal Koruma” ürünleri ile tüm yıpranmış metal yüzeyler, kolayca yepyeni hale geliyor. Sağlığa zararlı maddeler içermeyen Hammerite ayrıca, şamdan, kül tablası, metal kap kacaklar, buzdolabı, buzluk, ocak, su tankları, kazanlar, şömine, soba ve kuzine kenarları gibi yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Metalleriniz için Hammerite’ten üç ayrı tür ve farklı renk seçenekleri
Hammerite metal boyasının, metallerinize, düz ve parlak, çekiçlenmiş görüntülü ya da döküm dokulu yüzey kazandırabilen üç ayrı türü bulunuyor. Düz ve parlak Hammerite, uygulanan metale, kusursuz, yüksel kaliteli ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Siyah, gri, koyu kahverengi, mavi, yeşil, koyu yeşil, gümüş, koyu mavi, altın ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. 250, 500, 750 ml ve 2,5 lt’lik kutularda ve sadece belirli renklerde olmak üzere sprey boya olarak satışa sunuluyor. Çekiçlenmiş görüntülü Hammerite, uygulanan metale, zarif, parlak, düz dokunuşlu, metalik ve çekiçlenmiş bir görünüm veriyor. Siyah, gri, gümüş gri, koyu mavi, açık mavi, altın, koyu yeşil ve bakır renk seçenekleri mevcut. 250, 500, 750 ml ve 2,5 lt’lik kutularda ve sadece belirli renklerde olmak üzere sprey boya olarak satışa sunuluyor. Döküm dokusu Hammerite ise uygulandığı yüzeye, zarif, mat dokulu, metal dokunuşlu döküm dokusu kazandırıyor. Taş siyah, metal gri, dağ yeşil ve gölge mavisi renk seçenekleri ve 750 ml’lik kutularda satışa sunuluyor.