Bahçe keyfini arttıran Silver hareketli pergola

Yazın havadar ve güneşten korunan alanlar yaratan Silver, kışın da alanları sıcak bir bahçeye dönüştürüyor. Bahçe keyfini arttıran Silver hareketli pergola ile alanlar farklı mevsimlerde kullanılır hale getiriliyor

Bahçe keyfini arttıran Silver hareketli pergola

Yazın havadar ve güneşten korunan alanlar yaratan Silver, kışın da alanları sıcak bir bahçeye dönüştürüyor. Bahçe keyfini arttıran Silver hareketli pergola ile alanlar farklı mevsimlerde kullanılır hale getiriliyor. Silver hareketli pergola, dış mekanları her türlü hava koşulunda rahat, konforlu ve misafir ağırlamaya uygun son derece kullanışlı alanlara dönüştürüyor.

Bahçe keyfini arttıran Silver hareketli pergola

İstenildiği zaman Silver hareketli pergolanın etrafı cam ve benzeri materyaller ile kapatılıp, alanlar farklı mevsimlerde kullanılır hale getiriliyor. Doğru formları fonksiyonellikle buluşturan pergola sistemi tavan örtüsü ve teknik detayları sayesinde yaşam alanını genişletiyor. Silver hareketli pergola, dış mekanları her türlü hava koşulunda rahat, konforlu ve misafir ağırlamaya uygun alanlara dönüştürüyor. 

Bahçe keyfini arttıran Silver hareketli pergola

Silver, Amerika, Fransa, İspanya ve İtalya’dan ithal edilen; renkleri, desenleri ve estetik tasarımları geniş çeşitlilikte seçilmiş kumaşlar ile tasarlanan PVC esaslı zengin tavan örtüsü çeşitleri ile fark yaratıyor. Suya dayanıklı Fx Flexy tavan örtüsü, güneş ışığını filtreliyor, gölgelendirme sağlıyor ve alevi yürütmüyor. Patenti Palmiye’ye ait olan nano teknoloji ile üretilen Izo-Pro tavan örtüsü, ses yalıtım fonksiyonu ile büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlıyor ve yeşil teknolojiye katkıda bulunuyor. Ferrari Soltis ise güneşin ve zararlı UV ışınlarının yüzde 95’ini engelliyor.

Bahçe keyfini arttıran Silver hareketli pergola

Farklı otomasyon sistemleri ile desteklenen Palmiye ürünleri, tek bir kumanda ve tuş sayesinde rahatça kullanılıyor. Tüm ürünler istenildiğinde My Palmiye App aplikasyonu ile iPad ve iPhone sayesinde uzaktan kontrol edilebiliyor.Palmiye pergola, tente, cam ve mimari alanda ürün yelpazesini genişletirken mimarlar ve tasarımcılardan oluşan uzman ekibi ile sıra dışı çözümler sunuyor.