Bahçekent'e nefes aldıracak proje: Hayat Meydanı

Önümüzdeki dönemde 20 bin konuta ev sahipliği yapmaya hazırlanan Bahçekent'e, TOKİ İştiraki Emlak Konut GYO tarafından dev bir şehir parkı kurulacak

Bahçekent'e nefes aldıracak proje: Hayat Meydanı

Önümüzdeki dönemde 20 bin konuta ev sahipliği yapmaya hazırlanan Bahçekent'e dev şehir parkı kuruluyor. TOKİ İştiraki Emlak Konut GYO tarafından yapılacak olan ve Hayat Meydanı adını taşıyan park 160 bin metrekarelik alanda inşa edilecek. Üç tarafı sularla çevrili olan Hayat Meydanı'nda cami, biolojik gölet, çim amfi, çok amaçlı yeşil alan, tematik bahçeler, spor alanları ve cafeler bulunacak.

Bahçekent, Hayat Meydanı ile nefes alacak
Önümüzdeki dönemde 20 bin konuta ev sahipliği yapmaya hazırlanan Bahçekent, kurulacak olan dev şehir parkıyla da adeta nefes alacak. TOKİ İştiraki Emlak Konut GYO tarafından yapılacak olan ve Hayat Meydanı adını taşıyan park 160 bin metrekarelik alana kurulacak.  

Hayat Meydanı

Üç tarafı sularla çevrili
Üç tarafı sularla çevrili olan Hayat Meydanı'nda cami, biolojik gölet, çim amfi, yamaç terasları, çok amaçlı yeşil alan, tematik bahçeler, piknik ve spor alanları bulunacak. Bahçekent'te yaşayanlara huzurlu bir ortam sunmayı hedefleyen dev şehir parkı yeme içme alanlarıyla da iddialı olacak. Çocuklar için oyun alanlarının da bulunacağı Hayat Meydanı'nda enerji üreten güneş kolektörleri de yer alacak. Böylece park kendi enerjisiyle yaşayacak. Bahçekent'te oturanlara doğanın içinde huzurlu bir yaşam sunmaya hazırlanan Hayat Meydanı, dört bir yanında inşa edilecek olan konut projelerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralarken, yüksek prim potansiyeli de sunacak.  

Firma Bilgisi: Nef