Bahçekent Emlak Konutları'nda teslim heyecanı

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Bahçekent projesinin yapımı tamamlandı. Teslimler 1 Haziran'dan itibaren başlıyor

Bahçekent Emlak Konutları'nda teslim heyecanı

Emlak Konut GYO imzasıyla inşa edilen "Bahçekent Emlak Konutları"nın yapımı tamamlandı. Projede teslimler yarından (1 Haziran) itibaren başlayacak.

Emlak Konut'tan Bahçekent açıklaması
Emlak Konut GYO, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde inşa edilen "Bahçekent Emlak Konutları" projesinin yapımının tamamlandığını açıkladı. Firma tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, yapım ve satışına 2013 yılında başlanan projenin tamamlandığı vurgulandı. 

1 Haziran'da teslimler başlıyor
Toplam 1.506 adet konuttan oluşan Bahçekent Emlak Konutları projesinin teslimlerine ise yarından(1 Haziran) itibaren başlanacak. Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"İstanbul ili Başakşehir ilçesinde yapımına ve satışına 2013 yılında başlanılan Bahçekent Emlak Konutları projesinin yapımı tamamlanmıştır. Proje kapsamında üretilen 1.506  adet konut, sahiplerine 1 Haziran başlamak kaydıyla teslim edilecektir."

Bahçekent Emlak Konutları
Toplam 308 bin 809 metrekarelik toplam inşaat alanında hayata geçirilen Bahçekent 1. Etap Emlak Konutları, 1.506 adet konut, 282 adet ticari ünite, 1 adet ilköğretim okulu ve 1 adet kreş ve camiden meydana geliyor. Radye jeneral temel ve tünel kalıp sistemi ile depreme dayanıklı biçimde inşa edilen projenin yüzde 83'ü ise yeşil alan olarak ayrıldı. Projede, asansörlerle otoparklardan katlara ulaşım mümkün olabilecek ve göletlere yer verilecek. Projede bağımsız bölümlerde ses ve ısı yalıtımının yanı sıra çevreci nitelikli donanımlara da yer veriliyor. 

Proje, Başakşehir ilçesindeki merkezi konumuyla dikkat çekiyor.