Bahçeli ev sahibi olma imkanı

“Her Eve Bir Bahçe” konsepti ile bahçeli ev hayalini gerçeğe dönüştüren projelere imza atan Dekar DK, ‘’Dekar Asmalı Sokaklar” ile orta gelirlileri bahçeli ev sahibi yapıyor.

Bahçeli ev sahibi olma imkanı

Dekar DK, Avrupa Yakası Bahçeşehir’de hayata geçirdiği ve satışlarının yüzde 80’inin tamamlandığı Dekar Asmalı Sokaklar projesi ile orta gelirliyi bahçeli ev sahibi yapıyor. 22 blokta toplam 100 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Sokaklar ile, içinde yemyeşil bahçelerin olduğu hayat hikayelerine imza atıyor. 4 tip ev bulunan Dekar Asmalı Sokaklar’da site içerisinde hiç araç bulunmuyor. 

Dekar Asmalı Sokaklar fiyatları
Şehrin içinde bahçeli bir yaşam hayalini orta gelirli kesim için gerçeğe dönüştüren Dekar Asmalı Sokaklar projesi 475 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Yaşamın bütün güzelliklerini içerisinde barındıran daha yeşil, daha konforlu, daha keyifli bir hayat sunma gayesiyle hayata geçirilen Dekar Asmalı Sokaklar’da her evin 36 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen ölçülerde kendine ait bir bahçesi bulunuyor.

22 bin metrekare arazi üzerinde geliştirilen Dekar Asmalı Sokaklar, dört farklı tipte 2+1 ya da 3+1 bahçeli ev seçeneklerini 3 bin700 ile 5 bin 200 TL arasında değişen metrekare fiyatları ile satışa sunuyor.

Dekar Asmalı Sokaklar’da evinizin etrafında araç görmeyerek aileniz ve sevdikleriniz için site içerisinde hiç araç bulunmayışının verdiği güven ve konforu deneyimleyeceksiniz. Doğanın içinde çimlerle kucaklaşmanın, evinize en yakın yerde yürüyüş ve spor yapmanın, bisiklete binmenin keyfini yaşayacak, çocuklarınızı özlemle anılan mahalle kültürü içinde yetiştirmenin huzurunu yaşayacaksınız. Büyük giderlerle değil, bütçeye uygun koşullarla bahçeli bir yaşam olanağı sunulan Dekar Asmalı Sokaklar’da zamanın arkasından koşmak yerine şehrin dinamizmini doğanın kucağında yaşadığınız her andan keyif alacağiınız bir evde yaşayacaksınız.

 Dekar Asmalı Sokaklar nerede?
Dekar Asmalı Sokaklar İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de yer alıyor.
Dekar Asmalı Sokaklar adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Asmalı Cad. 2801 Sok. No: 10 Bahçeşehir-Başakşehir/İstanbul.

Dekar Asmalı Sokaklar iletişim bilgileri
Telefon: 90 (212) 850 5 400
Faks: 90 (212) 850 50 05
E-Posta: info@asmalisokaklar.com