Bahçeli yaşamın yeni projesi: Batı Mahal

İstanbul'da unutulmaya yüz tutmuş bahçeli yaşam, Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayata geçirilen Batı Mahal Projesiyle geri dönüyor

Bahçeli yaşamın yeni projesi: Batı Mahal

400 dönüm içinde 150 özel villadan oluşan Batı Bahal projesi, İstanbul'un unuttuğu "bahçeli yaşam konseptini" Büyükçekmece göl vadisinde hayata geçiriyor. Geniş bahçeler ve müstakil villa düzenlemelerine dayananaprojede, bir 700 ila 3 bin 500 metrekare aralığında değişen metrekarelerde yaşam imkanı sunuluyor.

90 milyonluk proje Batı Mahal
Büyükçekmece bölgesinde 40 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen GölMahal projenin gördüğü ilginin ardından harekete geçen Yalçınlar Group, 90 milyonluk Batı Mahal projesinde de hızla ilerliyor. Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere üç modeli bulunan Batı Mahal'de bu modellerin net büyüklüğü sırasıyla, 330, 355 ve 433 metrekare düzeyinde.  Ancak Batı Mahal bünyesinde yer alan villa modellerinin brüt ve net değerleri yalnızca yaşam alanları için geçerlilik taşıyor.

Seçkin bir yaşam tarzına yatırım
Batı Mahal villalarının Türkiye genelinde emsalsiz bir proje olduğunu ifade eden Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, seçkin bir yaşam tarzında yer almak isteyenler için her türlü ödeme kolaylıklarını yaptıklarını söyledi.

Firma Bilgisi: Yalçınlar Group
Proje Bilgisi: Batı Mahal