Bahçeşehir Atmaca Fiyatları 750 Bin TL!

Atmaca Grup'un Bahçeşehir Gölet'inin büyütüleceği alanda hayata geçirdiği Bahçeşehir Atmaca fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Bahçeşehir Atmaca Fiyatları 750 Bin TL!

Atmaca Grup'un Bahçeşehir Gölet'inin büyütüleceği alanda hayata geçirdiği Bahçeşehir Atmaca fiyatları 750 bin TL'den başlıyor.

2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+2 konut seçeneklerinin yer aldığı Bahçeşehir Atmaca projesi 48 bin metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. 225 adet villa ve daireden oluşan projede konut alanları 175 ila 286 metrekare arasında değişiyor. 

Bahçeşehir Atmaca projesinde teslim tarihi olarak Eylül 2017 veriliyor. Basketbol sahası, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, voleybol sahası, sauna, kameralı güvenlik gibi sosyal donatıları yer aldığı projede aynı zamanda gölet bölgesine sosyal tesis ve restoranlar inşa edilecek.

Bahçeşehir Atmaca Evleri fiyatları 750 bin lira ile 1 milyon 500 bin lira arasında. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje konumu, sosyal imkanlar ve özellikleri ile yatırımcıdan yoğun ilgi görüyor. 

Projenin konut özellikleri arasında; ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, ebeveyn giyinme odası, teras, balkon ve merkezi ısıtma yer alıyor. Atmaca Grup imzası taşıyan proje Eston Şehir 3. Kısım yanında yükseliyor. Bahçeşehir Atmaca Villaları, her evin giriş ve çıkışı ayrı olacak şekilde tasarlandı. 

Bahçeşehir Atmaca Bina Özellikleri
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Su deposu

Bahçeşehir Atmaca İnşaat Özellikleri
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış 

Bahçeşehir Atmaca projesi iletişim bilgileri
Adres : Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, 2801. Sokak Eston Şehir Yanı Bahçeşehir - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 412 12 22
Web adresi : www.bahcesehiratmaca.com
E-posta adresi : info@mfa.com.tr
 

Firma Bilgisi: Atmaca Grup
Proje Bilgisi: Bahçeşehir Atmaca