Bahcesehir Evleri

Bahcesehir Evleri yatırımcılarını ve oturmak için ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Bölgede birçok şirket projeler geliştirmeye devam ediyor

Bahcesehir Evleri

Bahcesehir Evleri en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Birçok konut projesinin hayata geçirildiği Bahçeşehir’de ev almak ve yatırım almak isteyenlerin kafası bu konu üzerinde oldukça karışıyor. Nerede, nasıl, hangi özelliklerde, yatırım mı oturum amaçlı mı, fiyatı, ödeme seçenekleri, hangi firmadan, güvenilir bir yol nedir gibi birçok soru var çözülmesi gereken.

Bahcesehir Evleri diğer birçok bölgeye oranla oldukça dikkat çekici. Uzun yıllar önce Bahçeşehir’de yatırımların başladığını göz önünde bulunduracaksak eğer; bölge kazandırıyor. Ulaşım sorunu kalıyordu geriye ve bu da çözüme ulaştı. Artık Bahçeşehir’e ulaşmak o kadar da güç değil. Bu yüzden yatırım yapmak isteyenler Bahçeşehir’e daha fazla yönelmeye başlıyor.

Bahcesehir Evleri genellikle lüks olup, villa tarzında tasarlanıyor. Yeşil alanı yoğun, içerisinde havuzu olan uygun fiyatla satın alınabilecek birçok projenin yer aldığı Bahcesehir Evleri satılık daire fiyatları ve ödeme seçenekleri hakkında sizleri bilgilendirelim. Bahçeşehir Evleri ortalama bir daire için ortalama bir fiyat vereceksek bu 150 bin TL olur. 150 bin TL’ye Bahçeşehir’den 2+1 daire satın alabilirsiniz. Tabi aradığınız özellikler arttıkça fiyat da artış gösterecektir. Bahcesehir’de villa fiyatları ise ortalama 500 bin TL’den başlıyor. Tabi yine bu fiyatta da isteğe göre özellikler eklenince artış gösterebiliyor. Peki Bahçeşehir’de kiralar nasıl? Hemen bakıyoruz. Bahçeşehir Evleri kira fiyatları ortalama 1.500 TL’den başlangıç gösteriyor. Bu durum villalar için ise 3 bin 500 TL oluyor.

Bahcesehir Evleri’ne sahip olmak isteyenler için de Emlakwebtv.com ekibi olarak önerebileceğimiz birkaç proje var. Şöyle ki; Sky Bahçeşehir, Bir İstanbul Evleri, City Court Bahçeşehir, NLive Bahçeşehir, Maximoon, Vaditepe, Eval Park, Göl Panorama, Eston Şehir, Eston Deniz, Bahçeşehir Konakları, Crown Deluxe, Sembol İstanbul, Sofa Bahçeşehir gibi projeler yatırım için önemli bir yol haritası çizmenize yardımcı olabilir.