Bahçeşehir Park teslimleri 2017 yılında!

Atmaca Grup'un Bahçeşehir'in merkezinde hayata geçirdiği projesi Bahçeşehir Park teslimleri 2017 yılında yapılacak

Bahçeşehir Park teslimleri 2017 yılında!

Atmaca Grup'un Bahçeşehir'in merkezinde hayata geçirdiği projesi Bahçeşehir Park teslimleri 2017 yılında yapılacak. Konut, alışveriş ve sosyal alanlardan oluşacak projede 400 dönümlük yeşil alan bulunuyor. 

20 bin 300 metrekarelik alan üzerinde kurulan Bahçeşehir Park projesi tamamı 4+1 tipinde büyüklükleri 187 metrekare olarak tasarlanan 147 adet daireden meydana geliyor. 

Örnek dairesi hazır durumda olan Bahçeşehir Park projesinde bloklar 17 ve 18 katlı olarak tasarlanıyor. Akıllı ev sistemi ile donatılan proje oturum amaçlı ev arayanlardan büyük ilgi görüyor. 

Bahçeşehir Park teslimleri 2017 yılında!

Bahçeşehir Park projesinin sakinlerine sunduğu sosyal alanlar içinde; avm, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Akıllı ev sistemleri ile donatılan projede daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. Projenin dairelerinde aynı zamanda yerden ısıtma sistemi bulunyor. 

Yüzde 20 peşinatla 24 ay sıfır faizle vade yapılan Bahçeşehir Park fiyatları 1 milyon 830 bin TL ile 3 milyon 275 bin TL arasında değişiyor. Projede fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

30 bin metrekare alanda 100 adet mağaza bulunan merkez bina ve kültür, sanat, banka, fast-food, yüksek standartlı yeme içme ve genel alışveriş alanlarıyla kent merkezi fonksiyonuna sahip Park Caddesi bütünleşiyor.

Firma Bilgisi: Atmaca Grup
Proje Bilgisi: Bahçeşehir Park