Bahçeşehir Suites ön talep topluyor

Rutan İnşaat tarafından İstanbul Bahçeşehir'de yükselecek olan Bahçeşehir Suites ön talep topluyor

Bahçeşehir Suites ön talep topluyor

Rutan İnşaat tarafından İstanbul Bahçeşehir'de yükselecek olan Bahçeşehir Suites ön talep topluyor. 7 yıldızlı otel konsepti ile inşa edilecek olan projede 536 metrekare lobi ve resepsiyon alanı mevcut. Sakinlerine otel gibi hizmet verecek olan Bahçeşehir Suites projesinde spa hizmetinden televizyonlu dinlenme odasına kadar her detay düşünülmüş. 

Ön talep süreci devam eden Bahçeşehir Suites projesinde satışların ilerleyen günlerde başlaması bekleniyor. Bahçeşehir Suites fiyatları ve ödeme seçenekleri ise henüz belirlenmedi. 22 katlı tek blokta 107 adet daire ve 6 adet dükkandan meydana gelen proje2 bin 647 metrekare oturum alanına sahip. 

2017 yılı Eylül ayında teslim edilmesi beklenen Bahçeşehir Suites Rutan İnşaat imzası taşıyor. Hoşdere-Esenyurt yolu üzerinde hayata geçirilen proje 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer veriliyor. Projede daire alanları 75 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. 

Bahçeşehir Suites projesinin konut satın alacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, bilardo, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, restoran, sauna, sinema, spa, Türk hamamı ve fitness merkezi bulunuyor. Projede daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. Proje ile ilgili detaylçı bilgi almak isteyenler projenin internet sitesinde iletişim formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Rutan İnşaat
Proje Bilgisi: Bahçeşehir Suites