Bahçeşehir Suites ön talep topluyor

Rutan İnşaat'ın Hoşdere - Esenyurt yolu üzerinde hayata geçirdiği Bahçeşehir Suites ön talep topluyor

Bahçeşehir Suites ön talep topluyor

Rutan İnşaat'ın Hoşdere - Esenyurt yolu üzerinde hayata geçirdiği Bahçeşehir Suites ön talep topluyor. 7 yıldızlı otel konsepti ile inşa edilen projede 536 metrekare büyüklüğünde lobi ve resepsiyon alanı bulunuyor. 

2017 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Bahçeşehir Suites projesinde 107 adet daire, 6 adet dükkan bulunuyor. 2 bin 267 metrekare oturum alanına sahip olan projhede daire alanları 75 metrekare ila 250 metrekare arasında değişiyor. 

Bahçeşehir Suites fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. Ön talep dönemi devam eden Bahçeşehir Suites projesi ile ilgili detayları satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Projenin sosyal imkanları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, sinema, Türk hamamı, çocuk yüzme havuzu, kafe, kameralı güvenlik ve güvenlik bulunyor. 

Bahçeşehir Suites projesi daire sakinlerine otel gibi hizmet verecek. Projede SPA hizmetinden, televizyonlu dinlenme odasına kadar her türlü detay düşünüldü. Ön talep süreci devam eden Bahçeşehir Suites projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. 

Daireleri ankastre beyaz eşya ürünler ile donatılan Bahçeşehir Suites projesinde 33 adet 1 oda 1 salon daire, 60 adet 2 oda 1 salon daire ve 14 adet 3 oda 1 salon daire bulunuyor. Bahçeşehir Suites Rutan İnşaat imzası taşıyor. Bahçeşehir Suites teslimlerinin 2017 yılı Eylül ayında başlaması planlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Rutan İnşaat
Proje Bilgisi: Bahçeşehir Suites