Bahçetepe Flora Evleri!

Bahçetepe Flora Evleri 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor

Bahçetepe Flora Evleri!

Bahçetepe Flora Evleri İzka İnşaat, Dağ Mühendislik, Star İnşaat Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. 300 milyon lira yatırım bedeline sahip olan Bahçetepe Flora Evleri’nde toplam 875 adet daire bulunuyor. Bahçetepe Flora Evleri büyüklükleri 65 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin bulunduğu Bahçetepe Flora Evleri teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Bahçetepe Flora Evleri özellikleri
Bahçetepe Flora Evleri otopark, yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, fitness center ve sauna gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor.

195 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Bahçetepe Flora Evleri 22 bin metrekarelik rekreasyon alanıyla bütünleşen bir yapıya sahiptir. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum Bahçetepe Flora projesi ile ilgili şu yorumlarda bulunuyor:

Başakşehir, İstanbul'un hızlı gelişen noktalarından. Gerçekleştirilen projelerle bölge her geçen gün değer kazanıyor. Kuzey Marmara Otoyolu ile 3'üncü havalimanına yakınlığı ve çalışmaları süren metro hattı ile bu bölge gelecek vaat eden bir nokta" dedi. 140 bin metrekare genişliğindeki Hoşdere Bölge Parkı'na komşu bir noktada konumlandırılan proje, 22 bin metrekarelik peyzaj alanıyla bütünleşen bir yapıya sahip.

Bahçetepe Flora Evleri nerede?
3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın konumuyla Bahçetepe Flora Evleri Başakşehir Hoşdere Caddesi üzerinde yer alıyor.

Bahçetepe Flora Evleri adres bilgileri: Hoşdere Cad. Emlak Konut 2.Etap Bahçetepe kent Flora Evleri Hoşdere Başakşehir.

Bahçetepe Flora Evleri nasıl gidilir?
3.Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla meşhur olan bölge bu sebeple yatırımcıların beğenisini topluyor. Ayrıca bölgeye E6 otoyolu üzerinden de rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Bahçetepe Flora Evleri iletişim bilgileri
444 58 13