Bahçetepe İstanbul Evleri fiyatları ne durumda?

Kayabaşı'nda Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Bahçetepe İstanbul Evleri fiyatları 160 bin TL'den başladı.

Bahçetepe İstanbul Evleri fiyatları ne durumda?

14 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat tarafından Kayabaşı’nda 81 bin 910 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Bahçetepe İstanbul Evleri temeli 2013 yılında atıldı. Olimpiyat Stadı’nın hemen arkasında yer alan Bahçetepe İstanbul Evleri 1+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerine yer verildi. Bahçetepe İstanbul Evleri büyüklükleri ise 62 metrekare ile 247 metrekare arasında değişti.


Bahçetepe İstanbul Evleri 1.467 adet konuttan meydana gelirken; birçok farklı ve zengin sosyal alan da tasarlanmış oldu. Bahçetepe İstanbul Evleri içinde yer alan sosyal alanlar şöyle: Yüzme havuzu, sauna, fitness center, buhar odası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, alışveriş alanları.


2014 Aralık ayı içinde konut teslimlerinin gerçekleşmesi planlanan Bahçetepe İstanbul Evleri; “Her evin bir bahçesi, her bahçenin bir evi” sloganı ile dikkat çekmeyi başardı. Bahçetepe İstanbul Evleri ödeme planı ve fiyatlarıyla da tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Daire bedelinin yüzde 25’i peşin ödenirken; kalan yüzde 75’lik bölüm ise banka kredisi şeklinde kullanılma imkanı sunuldu. 30 katlı 2 rezidans kule ve 16 katlı 14 bloktan meydana gelen Bahçetepe İstanbul Evleri 160 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Bahçetepe İstanbul Evleri enerji tasarrufu sağlıyor
Bahçetepe İstanbul Evleri sınırları içinde kurulması planlanan rüzgar türbünleri, güneş paneli ve yağmur suyu kullanım sistemi konut sahiplerine enerji tasarrufu yapmasına olanak tanıması için tasarlandı. Ortak kullanım alanları ve konutlarda yer alacak olan jeneratör kullanımı ise Bahçetepe İstanbul Evleri sahiplerini karanlıkta bırakmamak için yerlerini aldı.


Sağlık Kent’in hemen yanı başında kurulan Bahçetepe İstanbul Evleri, acil durumlarda konut sahiplerinin sıkıntı yaşamamasına da olanak sağlamış oldu. Konut sahipleri için bir diğer ayrıcalık ise bahçe kullanımları oldu. Bahçetepe İstanbul Evleri içinde konut sahipleri kendi mahsüllerini yetiştirebilecek ve organik, sağlıklı bir hayata devam edebilecekler.


Bahçetepe İstanbul Evleri, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, Metro istasyonuna 2 dakika, TEM Otoyoluna 5 dakika, bölgedeki önemli alışveriş merkezlerine ise ortalama 5 dakika uzaklıkta konumlandırıldı.


Bahçetepe İstanbul Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 444 61 71
Web Adresi: www.bahcetepeistanbul.com

Proje Bilgisi: Bahçetepe Istanbul