Bahçetepe İstanbul fiyat listesi açıklandı

Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat ortak girişimi ile Kayabaşı'nda temelleri atılan Bahçetepe İstanbul fiyat listesi 2014 güncel hali açıklandı. Buna göre Bahçetepe İstanbul projesi minimum 160 bin TL maksimum ise 930 bin TL'den satışa sunuldu.

Bahçetepe İstanbul fiyat listesi açıklandı

14 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Kayabaşı’nda 81 bin 910 metrekare alan üzerine 2013 yılında Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat tarafından temeli atılan Bahçetepe İstanbul fiyat listesi kısa bir süre önce açıklandı. Toplamda 1.467 adet konutun yer aldığı projede teslimlerin ise 2014 Aralık ayında yapılması planlandı. 1+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerinin de yer verildiği Bahçetepe İstanbul projesinde daire büyüklükleri ise 62 metrekare ile 247 metrekare arasında tasarlandı.
“Her evin bir bahçesi, her bahçenin bir evi” sloganını benimseyen Bahçetepe İstanbul projesinde konut sahibi olanlar için özel peyzaj çalışmalarının yapıldığı bahçelere yer verildi. Bunların dışında ise yüzme havuzu, sauna, fitness center, buhar odası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, alışveriş alanları Bahçetepe İstanbul konut sahibi olanlara sunuldu.


Bahçetepe İstanbul fiyat listesi
Satışların devam ettiği Bahçetepe İstanbul fiyatlar bakımından da ilgi çekmeye başladı. 1+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu Bahçetepe İstanbul fiyatları minimum 160 bin TL maksimum ise 930 bin TL olarak belirlendi. Buna göre Bahçetepe İstanbul fiyat listesi 2014 güncellemesine göre şu şekilde: 1+1 konutlar 163 bin liradan, 80-100 metrekarelik 2+1 daireler 245 bin lira ile 285 bin lira arasında, 3+1'ler ise 487 bin liradan, 4+1’ler 314 bin liradan, 5+1’ler ise 395 bin liradan başladı. Bahçetepe İstanbul fiyatlar bakımından dikkat çekerken ödeme planı ise konut tutarının yüzde 25’i peşin geri kalan yüzde 75’lik kısım içinde banka kredisi uygun görüldü.


Bahçetepe İstanbul fiyatlar ve konumu çerçevesinde dikkat çekerken ulaşımı ise oldukça kolay olduğunu toplu taşımanın gelişmesi ile birlikte gördük. İETT ve Metro ile Bahçetepe İstanbul’a oldukça kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Bunların dışında sağladığı olanlarla da Bahçetepe İstanbul fiyat listesi karşılaştırıldığında birçok projeye göre oldukça uygun olduğu görülüyor.


Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, Metro istasyonuna 2 dakika, TEM Otoyoluna 5 dakika, bölgedeki önemli alışveriş merkezlerine ise ortalama 5 dakika uzaklıkta konumlandırılan Bahçetepe İstanbul fiyatlar hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Bahçetepe İstanbul Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 444 61 71
Web Adresi: www.bahcetepeistanbul.com

Proje Bilgisi: Bahçetepe Istanbul