Bakan Çağlayan’dan Şahinler Holding’e anlamlı ödül

Şahinler Holding’in Modavizyon’u, İHKİB’nin kuruluşunun 35'inci yıldönümü sebebiyle Swissotel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenen “Vefa Gecesi”nde ödüle layık görüldü

Bakan Çağlayan’dan Şahinler Holding’e anlamlı ödül

16 Aralık 2013 / emlakwebtv
İHKİB’nin kuruluşunun 35'inci yıldönümü nedeniyle; İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi'nin ev sahipliğinde ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın katılımıyla 12 Aralık Perşembe günü Swissotel The Bosphorus İstanbul’da "Vefa Gecesi" düzenlendi.

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Modavizyon’un ödülünü Kemal Şahin’e verdi
Gecede, 2000 ile 2013 yılları arasında 500 milyon doların üzerinde ihracat yapan 20 şirkete, ödülleri verildi. Türk tekstil sektörüne en fazla yatırım yapan 20 şirket arasında yedinci şirket olan Şahinler Holding’e bağlı Modavizyon’un ödülünü Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin’e takdim etti.

Türkiye’nin en büyük hazır giyim fabrikası Modavizyon adına ödülü alan Kemal Şahin, tekstil sektörüne yaptıkları yatırımlara 2014 yılında da devam edeceklerini ve her yıl hız kesmeden büyüyen Modavizyon’un böylesi anlamlı bir gecede ödüle layık görülmesinden büyük onur duyduğunu ifade etti.

Firma Bilgisi: Şahinler Holding