Bakırcı Kemer projesinde 3+1 daireler satışta

İstanbul Kemerburgaz'da yükselen Bakırcı Kemer projesinde 3+1 daireler satışa çıktı

Bakırcı Kemer projesinde 3+1 daireler satışta

İstanbul Kemerburgaz'da yükselen Bakırcı Kemer projesinde 3+1 daireler satışa çıktı. Bakırcı Yapı imzası taşıyan proje butik konsepti ile öne çıkıyor. 

Belgrad Ormanları'nın ortasında, yeşille iç içe bir alanda yer alan Bakırcı Kemer bir süredir ön talep aşamasındaydı. Projede önceleri 41 adet olarak planlanan daire sayısı yapılan değişiklik ile 47'ye yükseldi. Projede 4+1 daireler iptal edildi, 2+1, 3+1 ve 3,5+1 dairelere yer verilecek. 

3 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Kemerburgaz Bakırcı Kemer projesi 2+1, 3+1 ve 3,5+1 tipinde büyüklükleri 136 metrekare ile 214 metrekare arasında değişen 47 adet daireden meydana geliyor. Projede teslimlerin ise 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Tasarımı Adnan Sağlam'a ait olan Bakırcı Kemer'de açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, orman manzarası, sauna, Türk hamamı, kamelya ve güvenlik bulunuyor. 

Yüzde 40 peşinat ile banka kredisinin kullanılabildiği Bakırcı Kemer fiyatları ise 1 milyon 17 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje ile ilgili ödeme seçenekleri, fiyatlar ve diğer bilgileri satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Bakırcı Kemer nerede? 

Bakırcı Kemer projesi, Kemerburgaz'a giderken su kemerlerini geçtikten sonra, İstanbul Caddesi üzerinde konumlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Bakırcı Kemer