Bakırcı Kemer'de 3+1 dairelerin fiyatı 865 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Kemerburgaz’da inşa edilen Bakırcı Kemer projesinde 3+1 dairelerin fiyatı minimum 865 bin TL’den başlıyor

Bakırcı Kemer'de 3+1 dairelerin fiyatı 865 bin TL’den başlıyor!

Bakırcı Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Kemerburgaz bölgesinde inşa edilen Bakırcı Kemer’de teslimlerin 2017 yılının Temmuz ayında yapılması planlanıyor. Butik konseptte tasarlanan proje, 41 adet özel daireden oluşuyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde ultra lüks daire seçeneğine yer verilen Bakırcı Kemer Kemerburgaz’da 2+1 dairelerin satışı tamamlandı. 3+1 dairelerin fiyatı ise 865 bin TL’den başlıyor. Peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor.

Geniş bahçe alanlarının yer aldığı Bakırcı Kemer projesinin ayrıcalıkları içerisinde; park ve yürüyüş alanları, kapalı otopark alanı, 24 saat güvenlik hizmeti, yüzme havuzu havuz, fitness salonu, Türk hamamı, sauna ve buhar odası bulunuyor.

Fatih Ormanı ve Belgrad Ormanı’nın ortasında, yeşilin en bol olduğu noktada konumlanan Bakırcı Kemer projesinden 3. Havalimanı, 3. Köprü, Maslak, Şişli ve önemli alıveriş merkezlerine yakın mesafede hayat buluyor.

Toplam 3 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Bakırcı Kemerburgaz projesinde dairelerin büyüklüğü 66 metrekare ila 200 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje, bölgede farklı bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.

 

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Bakırcı Kemer