Bakırcı Yapı yeni projelerine ön talep topluyor

Serenity Halkalı ve Serenity Küçükköy projelerini hayata geçiren Bakırcı Yapı yeni projelerine ön talep toplamaya hazırlanıyor

Bakırcı Yapı yeni projelerine ön talep topluyor

Serenity Halkalı ve Serenity Küçükköy projelerini hayata geçiren Bakırcı Yapı yeni projelerine ön talep toplamaya hazırlanıyor. Bakırcı Yapı, Kemerburgaz ve Basın Ekspress projelerini hayata geçirecek. 

41 adet lüks konuttan meydana gelecek Bakırcı Kemer projesi için ön talep toplama süreci başlatan Bakırcı Yapı'nın Ekim ayında projenin lansmanını yapması bekleniyor. Bakırcı Kemer projesi ofis, konut, sosyal alanlar ve otopark alanlarından oluşacak. 

Üç katlı üç bloktan oluşacak olan Bakırcı Kemer projesinde ise daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunulacak. Projede kredi seçenekleri de yer alacak. Lansman öncesinde 24 ay 0 faiz imkanı yer alan proje bölgenin en çok prim getirecek projelerinden biri olacak. 

Bakırcı Yapı aynı zamanda Serenity Plus için geri sayıma başladı. Serenity Plus projesinin detayları henüz bilinmiyor. Proje ile ilgili daire tipleri, ödeme seçenekleri, fiyatlar ve konumun önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Serenity Plus projesinde dairelerin dışında ticari alanlara da yer verilecek. 

 

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Bakırcı Kemer