Bakırcı Yapı'dan 2 yeni proje

İnşaat sektöründe 34. yılını dolduran Bakırcı Yapı, iki yeni projesi için ön talep toplamaya hazırlanıyor. Bakırcı Yapı yeni projeleri için Basın Ekspres ve Kemerburgaz'ın tercih etti

Bakırcı Yapı'dan 2 yeni proje

Alibeyköy Konakları, Serenity Küçükköy, Serenity Halkalı gibi projeleri hayata geçiren Bakırcı Yapı, Basın Ekspres ve Kemerburgaz'da hayata geçireceği iki yeni proje için ön talep toplamaya başladı. 

Bakırcı Kemer Projesi
Özel olarak tasarlanan 41 lüks konuttan oluşan Bakırcı Kemer projesinde ön talep sürcenini başladığı açıklanırken, projenin Ekim ayında lansmana çıkması bekleniyor. Bakırcı Kemer projesi, konut, ofis otopark ve sosyal alanlarından meydana gecek ve üç katlı 3 bloktan oluşacak. Projede kredi seçenekleri de yer alırken, lansman öncesinde 24 ay 0 faiz avantajı sunulacak. Her detayın özenle tasarlandığı projede geniş sosyal imkanlara yer verilmesi planlanıyor.

Bakırcı Yapı'dan 2 yeni proje

 

Bakırcı Yapı: Serenity Plus
Basın Ekspers'te hayata geçirilecek ikinci Bakırcı Yapı projesi Serenity Plus ile ilgili ayrıntılar ise henüz açıklanmadı. Detayların önümüzdeki günlerde açıklanacağı proje ile ilgili ön talepler de önümüzdeki günlerde toplanacak.

Bakırcı Yapı
Sağlam Şirketler Grubu'nun iştiraki olarak faaliyetlerini sürdüren Bakırcı Yapı, bugüne ek bin 500 aileyi ev sahibi yaptı. 2015 yılı sonuna kadar toplam 175 milyon yatırım deerine sahip 4 projeye başlamak için girişimlerine başlayan firma, inşaat setörüne ilk adımını 12 yıl önce attı. Bakırcı yapı imza attığı tüm projelerde üritem ve hizmetin her aşamasında hatasızlık ilkesi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Bakırcı Kemer