Bakırcı Yapı'dan 2 yeni proje

Alibeyköy Konakları, Serenity Küçükköy ve Serenity Halkalı gibi projelerin altında imzası bulunan Bakırcı Yapı, Sonbahar'a iki yeni projeyle girmeye hazırlanıyor. Firma, Kemerburgaz ve Basın Ekspres projeleri için ön talep toplamaya hazırlanıyor

Bakırcı Yapı'dan 2 yeni proje

İnşaat sektöründe 34 yıldır faaliyet gösteren Bakırcı Yapı, yeni projeleri için ön talep toplamaya hazırlanıyor. Alibeyköy Konakları, Serenity Küçükköy ve Serenity Halkalı gibi projelerin altında imzası bulunan firma yeni projeleri için Kemerburgaz ve Basın Ekspres'i seçti.

Bakırcı Yapı'dan iki yeni proje
Özel olarak tasarlanan 41 lüks konuttan meydana gelen Bakırcı Kemer  için ön talep dönemine başlayan Bakırcı Yapı, Ekim ayında lansmana çıkmayı hedefliyor. Bakırcı Kemer projesinde, konut, ofis, otopark ve sosyal alanlardan oluşan karma bir konseptin hayata geçirileceği öğrenildi.

Bakırcı Yapı'dan 2 yeni proje

Bakırcı Kemer projesinde fırsat
Üç katlı üç bloktan meydana gelecek olan Bakırcı Kemer projesinde ayrıca cazip ödeme ve kredi seçenekleri de tanınacak. Lansman öncesinde 24 ay 0 faiz avantajı sunulan proje, bölgenin ön çok kazandıracak projesi olarak gösetriliyor. 

Senenity Plus'ta geri sayım
Bakırcı Yapı, bir diğer projesi Serenity Plus'ın ödeme planı, yer, daire tipleri ve ödeme seçenekleri gibi detaylarını ise önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacak. Projede konut ve ticari alanlara yer verilecek. 

Bakırcı Yapı hakkında
Sağlam Şirketler Grubu'nun iştiraki olarak faaliyetlerini sürdüren ve inşaat sektöründe 12 yıldır faaliyet gösteren Bakırcı Yapı, konut projeleriyle bugüne dek bin 500 aileyi ev sahibi yaptı. Projelerini kendi öz sermayesini kullanarak inşa eden Bakırcı yapı, sıfır hata prensibi doğrultusunda uzman bir ekip ve profesyonellerle çalışmasını sürdürüyor. 

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Bakırcı Kemer