Bakırköy City 2. Etap yakında satışta!

Beyaz İnşaat imzası ile yükselecek olan Bakırköy City 2. Etap’ın önümüzdeki günlerde görücüye çıkması bekleniyor

Bakırköy City 2. Etap yakında satışta!

Beyaz İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Bakırköy ilçesinde inşa edilecek olan Bakırköy City 2. Etap için şu an ön talep toplanıyor. Projenin 2016 yılının ikinci yarısında satışa sunulması bekleniyor.

2018 yılı içerisinde tamamlanıp sahiplerine teslim edilecek olan Bakırköy City 2. Etap projesi, toplam 62 adet daire ile 12 adet ticari birimden meydana gelecek. Projede 2+1, 3+1, 5+2 ve 6+2 tipinde daire seçenekleri bulunacak.

Toplam 4 bin 448 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulacak olan Bakırköy City 2. Etap projesi, 5 blok halinde hayata geçirilecek. Proje, bölgede yeni ve farklı bir yaşam alanının kapılarını aralayacak.

Bakırköy City projesinin ilk etabı 9 bin 993 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Toplam inşaat alanı 42 bin 310 metrekare olan projede 165 adet daire ile 33 adet ticari birime yer veriliyor.

10’ar katlı 5 blok halinde inşa edilen Bakırköy City 1. Etap’ta 2+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire alternatiflerine yer veriliyor. Proje, Marmara Denizi manzarasına hakim olmasıyla dikkat çekiyor.

Beyaz İnşaat Bakırköy City 1. Etap’ın ayrıcalıkları içerisinde; sauna, Türk hamamı, spor salonu, yüzme havuzları, geniş yeşil alanlar, 7/24 güvenlik hizmeti, otopark alanları, çocuk oyun alanları ve sosyal tesis alanı mevcut.

 

Firma Bilgisi: Beyaz İnşaat A.Ş.
Proje Bilgisi: Bakırköy City 2. Etap