Bakırköy City Beyaz İnşaat!

Bakırköy City Beyaz İnşaat ve Göktaşlar Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor. Projedeki bloklar deniz manzarasını görecek şekilde konumlanıyor

Bakırköy City Beyaz İnşaat!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Bakırköy ilçesinde yükselen Bakırköy City, bölgede yeni ve farklı bir yaşam alanının kapılarını aralıyor. Deniz manzarasına hakim 5 blok halinde inşa edilen proje, Beyaz İnşaat ve Göktaşlar Ortak Girişimi imzası taşıyor. 

200 milyon TL'lik yatırım bedeli ile hayat bulan Bakırköy City Evleri; 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde olmak üzere toplam 163 adet daireden meydana geliyor. Blokları 10 katlı olarak tasarlanan proje, Veliefendi Hipodromu’nun karşısındaki arazi alanı üzerinde konumlanıyor. 

2017 yılının Haziran ayında teslimlerinin yapılması hedeflenen Bakırköy City Beyaz İnşaat, 9 bin 933 metrekarelik arazi alanı üzerinde hayat buluyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü ise 87 metrekare ila 217 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Dairelerin yanı sıra 33 adet ticari birime de yer verilen Bakırköy City Konutları'nın sosyal donatıları içerisinde; Türk hamamı, yüzme havuzları, oyun alanları, sauna, oyun parkları, otoparklar, güvenlik ve geniş peyzaj alanları bulunuyor.  

Bakırköy City daire fiyatları minimum 1 milyon 187 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ödeme planına göre, 36 aya kadar 0 faizle firma bünyesinde taksitlendirme yapılabildiği gibi daha farklı ödeme planları da hazırlanabiliyor. 

Firma Bilgisi: Beyaz İnşaat - Göktaşlar Ortak Girişimi
Proje Bilgisi: Bakırköy City