Bakırköy City satılık!

200 milyon lira yatırım bedeli ile inşa edilen Bakırköy City satılık daire fiyatları 1 milyon 187 bin TL'den başlıyor

Bakırköy City satılık!

Beyaz İnşaat ile Göktaşlar Ortak Girişimi işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakası'nın Bakırköy ilçesinde inşa edilen Bakırköy City'de teslimlerin 2017 yılının Haziran ayında başlaması bekleniyor. 200 milyon lira yatırım bedeli olan proje, deniz manzarasına hakim bir bölgede konumlanıyor. 

Toplam 9 bin 933 metrekare arsa alanı üzerinde 10'ar katlı 5 blok halinde yükselen Beyaz İnşaat Bakırköy City'de 163 adet daireye yer veriliyor. Projeyi oluşturan daire tipleri ise 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanıyor. 

Bakırköy City satılık daire fiyatları 1 milyon 187 bin TL'den başlıyor. Projeden daire satın alabilmek için minimum yüzde 25 oranında peşinat veriliyor, geriye kalan tutar için ise firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Ayrıca tamamı peşin ödeme ile de daire sahibi olunabilir. 

Veliefendi Hipodromu'nun hemen karşısında bulunan arsada yer alan Bakırköy City Evleri'nde dairelerin büyüklüğü 87 metrekare ila 217 metrekare arasında değişiyor. Projede dairelerin yanı sıra 33 adet ticari birim de bulunuyor. 

İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından birinde yükselen Bakırköy City projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; Türk hamamı, yüzme havuzları, oyun alanları, sauna, oyun parkları, otoparklar, güvenlik ve geniş peyzaj alanları mevcut. 

Firma Bilgisi: Beyaz İnşaat - Göktaşlar Ortak Girişimi
Proje Bilgisi: Bakırköy City