Bakırköy City'de peşin alımlarda yüzde 12 indirim

Beyaz İnşaat ve Göktaşlar Ortak Girişimi imzasıyla Bakırköy'de inşa edilen Bakırköy City'de yeni bir kampanyaya start verildi. Kampanya kapsamında peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor

Bakırköy City'de peşin alımlarda yüzde 12 indirim

Beyaz İnşaat-Göktaşlar Ortak Girişimi ile inşa edilen Bakırköy City'de yeni bir kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında peşin alımlarda yüzde 12 indirim ve 36 aya 0 faiz olanağı sunuluyor.

Bakırköy City'de metrekaresi 12 bin TL'den başlayan fiyatlarla
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri olan Bakırköy'de inşa edilen Bakırköy City'de avantajlı satış dönemi başladı. Bakırköy sahiline yürüme mesafesi üzerinde konumlanan projede satışlar metrekaresi 12 bin TL'den başlayan fiyatlarla devam ediyor. Başlatılan kampanya kapsamında ise bu fiyatlara ek olarak peşin alımlarda yüzde 12'lik indirim olanağı sunuluyor. 

Anlaşmalı bankalar aracılığıyla yapılan alımlar için de özel ödeme seçeneklerinin uygulandığı Bakırköy City'de 0.80'den başlayan faiz oranları ile 120 aya kadar kredi alma imkanı veriliyor. Geliştirilen kampanyada ayrıca yüzde 25 peşinatlı alımlarda 36 ay faiz fırsatı da geliştirildi. 

200 milyon TL'lik dev yatırım
Toplamda 43 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa edilen Bakırköy City, 200 milyon TL'lik yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Projede 163 konut ve 33 ticari ünite bulunuyor.

Bakırköy City'de peşin alımlarda yüzde 12 indirim

2+1'den 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri barındıran projede 2+1 dairelerin genişlikleri 87 ile 118 metrekare arasında farklılık gösterirken, 3+1 daireler 128-161 metrekare, 4+1 daireler ise 198-217 metrekare arasında değişim gösterebiliyor.

İstanbul'un en işlek ulaşım aksı üzerinde konumlanan Bakırköy City, metrobüs, tramvay, deniz otobüsü ve Marmaray gibi ana ulaşım imkanlarına oldukça yakın bir noktada yükseliyor. Projeden E-5 Otoyolu'na 3, Atatürk Havalimanı'na ise 8 dakikada ulaşmak mümkün...

 

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Bakırköy City