Bakırköy Pruva 34!

Son dönemler de yayınlanan reklam filmleri ile dikkatleri çeken Pruva 34 projesi, Bakırköy’de deniz manzarasına hakim bir noktada yükseliyor

Bakırköy Pruva 34!

Doğa Şehircilik tarafından inşa edilen ve Alpar Mimarlık tarafından tasarlanan Pruva 34, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bakırköy ilçesinde yükseliyor. Marmara Denizi manzarasına hakim olan proje, denize sıfır konumu ile dikkat çekiyor.

16 ve 17 katlı 7 blok halinde yükselen Pruva 34 Bakırköy projesi, toplam 239 adet daireden meydana geliyor. 4+1, 4+2, 5+1 ve 5+2 tipinde daire seçeneklerine yer verilen projenin konut alanı 157 bin 588 metrekare.

Bakırköy Pruva 34 projesinde dairelerin büyüklüğü minimum 290 metrekareden başlıyor, maksimum 718 metrekareye kadar yükseliyor. Projenin toplam inşaat alanı ise 309 bin 3 metrekare olarak belirleniyor.

Konut bloklarının yanı sıra bir sosyal tesis alanına da yer verilen Doğa Pruva 34 projesinin ayrıcalıkları içerisinde; yemyeşil alanlar, havuzlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve daha bir çok aktivite alanı mevcut.

2017 yılı içerisinde teslimlerinin başlaması planlanan Pruva 34 Doğa’da normal daire katlarının yanı sıra dubleks daire katları ve bahçe katı daireler de bulunuyor. Geniş balkon alanlarına yer verilen proje, sunduğu deniz manzarası ile ferah bir yaşam alanı vaat ediyor.

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik
Proje Bilgisi: Pruva 34