Bakırköy Pruva projesi!

Marmara Denizi manzarasına hakim olan Bakırköy Pruva projesinde 24 aya kadar 0 faizle vade yapılabiliyor

Bakırköy Pruva projesi!

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy bölgesinde denize sıfır alana konumlandırılan Pruva 34 projesi, Doğa Şehircilik imzası taşıyor. Proje, 62 bin 373 metrekare arsa üzerine; 7 konut bloğu, 2 otel bloğu ve 1 apart otel bloğu olarak inşa ediliyor.  

Blokları 16 ve 17 katlı olarak dizayn edilen Pruva 34 Bakırköy'ün her katında 2 konut yer alıyor. 4+1'den 5+2'ye kadar farklı tipte konut seçeneklerine yer verilen projede konutların alanı 290 metrekare ila 718 metrekare arasında değişiyor. 

Pruva 34 fiyatları 2 milyon TL'den başlayarak yükseliyor. Alpar Mimarlık tarafından tasarlanan projenin ödeme planına göre; yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor. Banka kredisinin yanı sıra yüzde 30 peşinatla, firma bünyesinde 24 ay vade farkı olmadan taksit yapılıyor.  

Eylül 2017 tarihinde teslimleri başlayacak olan Bakırköy Pruva'nın sosyal donatıları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna, kameralı güvenlik, kapalı otopark gibi imkanlar bulunuyor. 

Ayrıca ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma fırsatlarıyla konut içi aileler için özelleştiriliyor. İnşaat tekniği kısmı ise; yalıtım yönetmeliğine uygun, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış vaziyette inşa ediliyor.  

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik
Proje Bilgisi: Pruva 34